AGILEO.IT - Bezpieczeństwo Informacji, Dane Osobowe

AGILEO.IT - Bezpieczeństwo Informacji, Dane Osobowe
ID wpisu: 33354
Dodano: 30.12.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 145
CTR: 0.69%
100
Google
2
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Naszym celem jest upowszechnienie zaawansowanych technologii przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa prowadzonego biznesu.Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Mając świadomość stale zmieniającego się środowiska w obszarze IT na bieżąco reagujemy na nowe zagrożenia. Nasz dział bezpieczeństwa biznesu stale analizuje potencjalne niebezpieczeństwa i wydaje adekwatne rekomendacje. Dostosowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych wymagań klienta. Specyfika działalności każdego podmiotu stawia przed nim konkretne i zróżnicowane wyzwania. Naszym zadaniem jest zidentyfikowanie potrzeb i precyzyjny dobór rozwiązania. Stosujemy najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Sektor IT jest niezwykle dynamiczny, będąc jego aktywnym uczestnikiem nie sposób poprzestać na gotowych rozwiązaniach. Stale podnosimy swoje kompetencje i rozwijamy swoje produkty. Zespół profesjonalistów kompleksowo rozwiązujących Twój problem. Odpowiadając na konkretne potrzeby klientów uwzględniające złożoność procesów biznesowych działamy w sposób przekrojowy – nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin, których kompetencje doskonale się uzupełniają tworząc rozwiązania adekwatne do oczekiwań i potrzeb. Nasze domena to ochrona danych osobowych, pełnienie funkcji Inspektora ochrony Danych, dostosowanie do wymogów Krajowych Ram Interoperacyjności (KRI) oraz ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (UKSC).
Kategorie:

Podlinkuj stronę: agileo.it

Opinie o stronie agileo.it (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Poszukują Państwo niepowtarzalnego dywanu do salonu lub pokoju dziecka? Zmieniacie wystrój przedpokoju i poszukują Państwo ciekawych wzorów dywaników? (...)
Najlepsza agencja SXO w Polsce. Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX. Mnożymy potencjał genialnych firm. W Semcore podważamy (...)
Conture to agencja copywriterska, która wykona dla Ciebie profesjonalne teksty reklamowe. W ofercie znajdują się artykuły na bloga, opisy pod seo, (...)
Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych. O jakości oferowanych przez nas usług najlepiej świadczy nasze portfolio. Posiadamy ponad 5 letnie (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Kraina Wesołej Szkoły. Posiadamy obszerny wybór książek, artykułów szkolnych i biurowych (...)
Smartbees to firma, która od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla biznesów z różnych sektorów gospodarki. Jesteśmy zespołem (...)
Zachęcamy do zaznajomienia się z bogatym asortymentem firmy Selfie Zone. Oferujemy stylowe akcesoria odzieżowe wykonane z najlepszej jakości materiałów. (...)
Bezpłatny serwis ogłoszeniowy z bogatym drzewem kategorii oraz parametrów do nich dopisanych. Łatwo wyszukasz swój przedmiot lub usługę. Dodawanie (...)