Hipopo Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczno-Artystyczne

Hipopo Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczno-Artystyczne
Hipopo Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczno-Artystyczne
ID wpisu: 33330
Dodano: 22.12.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 45
CTR: 0.00%
23
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedszkole i żłobek Hipopo to placówka o profilu językowo-artystycznym.  Aby spełnić oczekiwania Dzieci i Rodziców elastycznie podchodzimy do ich potrzeb. Łączymy naukę z zabawą, chcemy wspierać dzieci w odkrywaniu ich własnej drogi, inspirować i pokazywać świat z różnych perspektyw. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu.
HIPOPO DWUJĘZYCZNO – ARTYSTYCZNE
Niepubliczne Przedszkole XXI w.
Centrum Edukacji Lokalnej
Adres:
ul. Dzieci Warszawy 27 A
02 – 495 Warszawa
515 251 640
501 026 220
hipopo@op.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: hipopo.pl

Opinie o stronie hipopo.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą niepublicznego żłobka A-Kuku, który swoje placówki posiada w Gdańsku. Dla najmłodszych (...)
Edun Academy we Wrocławiu zapewnia wszechstronne wsparcie w zakresie przygotowania procesów aplikacyjnych na uczelnie amerykańskie oraz brytyjskie. (...)
PHU „INTER” w Białymstoku zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się ustnymi oraz pisemnymi tłumaczeniami specjalistycznymi z języka (...)
Studia w Anglii to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności w konkretnej dziedzinie oraz poznać zupełnie nową (...)
Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe Entliczek pentliczek Warszawa - Ursus zaprasza do korzystania ze swojej oferty. Realizujemy program edukacyjny (...)
Nadzór BHP, kursy pierwszej pomocy, opracowanie instrukcji maszyn i urządzeń i szkolenia bhp, szkolenie ppoż oferuje firma Aktyw BHP z Warszawy, woj. (...)
Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę szkoły językowej Language Pro-Expert, która znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach. (...)
Zajęcia dla maluszków od roku do 3 lat oferuje Żłobek Oliwkowy raj w Pruszkowie. Zapraszamy rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom plastyczny, (...)