projektowaniebudynkow.pl biuro projektowe lubelskie

projektowaniebudynkow.pl biuro projektowe lubelskie
projektowaniebudynkow.pl biuro projektowe lubelskie
ID wpisu: 33190
Dodano: 04.12.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 18
CTR: 0.00%
4
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszam firmy, instytucje i klientów indywidualnych do współpracy z moim biurem projektowym Projekty Budowlane mgr Piotr Jóźwik umiejscowionym w Lublinie. Zajmuję się sporządzaniem projektów budowlanych oraz wykonawczych. Przygotowuję projekty zagospodarowania terenu, a także projekty rozbudowy czy też przebudowy budynku. Pełnię również funkcję kierownika budowy i inspektora nadzoru budowlanego. Dodatkowo świadczę usługi w zakresie odbiorów robót budowlanych, inwentaryzacji budynków oraz oceny stopnia zaawansowania budowy. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.projektowaniebudynkow.pl

Opinie o stronie www.projektowaniebudynkow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wysokiej jakości beton towarowy oferuje GRUPA AVISTA Sp. z o.o w miejscowości Stary Lubotyń. Jesteśmy dostawcą materiałów budowlanych, jakie obejmują (...)
Firmy handlujące preparatami do dezynfekcji, hurtownie i sklepy zielarskie zapraszamy do Drogerii chemicznej ALCHE w Katowicach! Polecamy najwyższej (...)
Uzdatnianiem wody na obszarze całego kraju zajmuje się P.H.U. Delta Pomorze w Lęborku. Specjalizujemy się w zastosowaniu stosownych filtrów, kolumn (...)
Szukasz dobrego hydraulika? Zapraszamy do kontaktu z firmą MJ System w Olsztynie. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji grzewczych, jakie (...)
W obsłudze przedsiębiorstw w zakresie windykacji wierzytelności specjalizuje się Inwest Inkaso w Łodzi. Nasza firma świadczy całościowe usługi (...)
Ogrodowe Pogotowie w Tychach to firma, która zajmuje się wszechstronnym utrzymaniem ogrodów i pielęgnacją roślin. Świadczymy szeroki zakres usług (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy OXYMED w Rybniku. Proponujemy tlenoterapię w komorze hiperbarycznej. Posiadamy komorę hiperbaryczną, (...)
Prowansalka Manufaktura to sklep, który zainspiruje do wyjątkowych zakupów! Polecamy ręcznie wykonane, ekologiczne detale, sporządzone z wyjątkową (...)