edunacademywroclaw.pl

edunacademywroclaw.pl
edunacademywroclaw.pl
ID wpisu: 33056
Dodano: 11.11.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 19
CTR: 0.00%
3
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Edun Academy we Wrocławiu zapewnia wszechstronne wsparcie w zakresie przygotowania procesów aplikacyjnych na uczelnie amerykańskie oraz brytyjskie. Ściśle współpracujemy z admission officers z całego świata. Nasi doradcy nieustannie biorą udział w szkoleniach oraz konferencjach branżowych. Oferujemy kompleksowy proces mentoringu w takich dziedzinach jak biologia, chemia, fizyka, matematyka, ekonomia, psychologia oraz Business Management. Naszym uczniom dostarczamy jasne wyjaśnienie koncepcji teoretycznych i umożliwiamy zastosowanie teorii w praktyce. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: edunacademywroclaw.pl

Opinie o stronie edunacademywroclaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Masz 2-5 miesięcznego szczeniaka i chciałbyś nauczyć go właściwie zaspokajać potrzeby albo szukasz sposobu na jego socjalizację? Zapraszamy do (...)
PHU „INTER” w Białymstoku zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się ustnymi oraz pisemnymi tłumaczeniami specjalistycznymi z języka (...)
Studia w Anglii to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności w konkretnej dziedzinie oraz poznać zupełnie nową (...)
Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe Entliczek pentliczek Warszawa - Ursus zaprasza do korzystania ze swojej oferty. Realizujemy program edukacyjny (...)
Kursy spawania, kursy zawodowe na operatora wózka widłowego, szkolenia budowlane poleca Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego. Jako firma szkoleniowa (...)
Centrum szkolenia psów Dog's Smile zostało stworzone w celu rozpowszechniania metod skutecznej komunikacji z czworonogami, umożliwiających opiekunom (...)
Virtua Lingua - kursy językowe online to indywidualna nauka języków obcych przez Skype lub inny komunikator. Ucz się wygodnie z domu lub biura z najlepszymi (...)
ENGXAM to platforma przygotowująca do egzaminów First Certificate in English(FCE), Certificate in Advanced English (CAE), Certificate of Proficiency (...)