Stacja kontroli pojazdów - CEL Poznań

Stacja kontroli pojazdów - CEL Poznań
ID wpisu: 32873
Dodano: 10.10.2020
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 82
CTR: 2.44%
44
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Stacja kontroli posiada dwie nowoczesne ścieżki diagnostyczne wyposażone w urządzenia firmy CARTEC. Jedna ścieżka diagnostyczna jest przystosowana do samochodów osobowych, druga dedykowana jest dla pojazdów ciężarowych dzięki temu masa własna pojazdu nie stanowi przeszkody w wykonywaniu przez nas badania technicznego.
Oferujemy serwis okresowy pojazdu w tym:
– kontrolę stanu i wymianę płynów eksploatacyjnych (olej silnikowy, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy) oraz filtrów;
– diagnostykę oraz wymianę elementów układu zawieszenia i układu kierowniczego;
– diagnostykę oraz wymianę elementów układu hamulcowego;
– test oraz wymianę amortyzatorów, osłon oraz łożysk;
– diagnostykę komputerową urządzeniem KTS oraz kasowanie kodów usterek;
– diagnostykę oraz wymianę świec zapłonowych oraz żarowych;
– montaż haka holowniczego (gniazda – przyłącza oraz modułu przyłączeniowego);
Legalizacja tachografu – Wszystkie pojazdy ciężarowe winny być wyposażone w tachografy cyfrowe. Kalibracja tachografu cyfrowego winna być wykonana w terminie 14 dni od zakupienia nowego pojazdu. W związku z tym oferujemy pełną serwisową legalizację tachografów cyfrowych.
W naszym serwisie przegląd klimatyzacji polega na odzyskaniu pozostałego czynnika chłodzącego R134A, kontroli szczelności układu klimatyzacji, napełnieniu na nowo układu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.
Dzięki wyposażeniu warsztatu w nowoczesny sprzęt do demontażu i komputerowego wyważania kół firmy BOSCH wymiana opon przebiega sprawnie i profesjonalnie. Dokonujemy napraw i wymiany wszelkiego rodzaju ogumienia w rozmiarze od 13 do 22 cali.
Absolutnie innowacyjną metodą na polskim rynku jest geometria kół 3D. Jest ona ustawianiem zbieżności kół i osi jezdnych pojazdu, co gwarantuje niezawodny pomiar wykonywany w trójwymiarowej technologii. W naszym serwisie pomiar przeprowadzamy za pomocą nowoczesnego sprzętu pomiarowego marki John Bean. Pracuje w szybki, wydajny sposób, przez co operacja pomiarowa zajmuje niewielką ilość czasu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: stacjakontrolicel.pl

Opinie o stronie stacjakontrolicel.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Pomoc drogowa Zimnicki świadczy swoje usługi w miejscowości Chojnice oraz najbliższych okolicach. Wykonujemy usługi holowania pojazdów 24h (...)
Kursy prawa jazdy, jazdy doszkalające oraz kwalifikacje wstępne i okresowe to oferta, którą w Lublinie realizuje Ośrodek Szkolenia Kierowców ROZPĘD. (...)
Prawo jazdy na motor i jego posiadanie zaczyna być coraz bardziej popularne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Skąd się to bierze? Czy ludzie szukają (...)
Wiadomości lokalne dla mieszkańców Gminy Kórnik. Bądź na bieżąco, nie daj się zaskoczyć. Mnóstwo wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, nie (...)
Firma PLANDEKI Gochnio w Siedlcach zajmuje się produkcją i naprawą plandek. Oferujemy plandeki celne, naczepy, plandeki przyczepy, hale namiotowe, (...)
Sprzedaż akumulatorów i części samochodowych oferuje firma GRAVOLT w Nowej Soli. W ramach usług oferujemy także montaż i serwis akumulatorów oraz (...)
Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków, samochodów, aut na terenie Poznania oraz Wielkopolski. Otwieranie odbywa się za pomocą specjalistycznych (...)
Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy MAX-AUTO SERWIS. Siedziba zakładu znajduje się w Gdańsku. Specjalizujemy się w (...)