dunskiksiegowy.pl

dunskiksiegowy.pl
dunskiksiegowy.pl
ID wpisu: 32865
Dodano: 09.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 53
CTR: 0.00%
18
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Biuro rachunkowe E.Thomsen w Szczecinie specjalizuje się w księgowości duńskiej. Świadczymy wszechstronne wsparcie w zakresie usług księgowych i administracyjnych dla osób zamieszkałych w Danii - tych, jakie pracują tymczasowo i na stałe. Zakres naszych kompetencji obejmuje ubezpieczenia, podatki, w tym wsparcie i doradztwo zw. z zarejestrowaniem działalności gospodarczej, zameldowaniu się w Danii, uzyskaniu numeru PESEL czy karty podatkowej. Pomożemy uregulować wszystkie kwestie prawne, dlatego zapraszamy do kontaktu nie tylko klientów indywidualnych, ale także firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dunskiksiegowy.pl

Opinie o stronie www.dunskiksiegowy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o. to firma z wielkimi tradycjami, działająca na rynku dekoracji okiennych, już od 1989 roku. Produkowane (...)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Kasica w Warszawie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zapewniamy wszechstronną pomoc w sprawach rozwodowych (...)
Certyfikat AntiCOVID HygieneStandard™ to system regulujący rygorystyczne standardy bezpieczeństwa zdrowotnego obejmujący normy utworzone przez światowych (...)
Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na długie lata. Wybierz więc opcję, która spełni Twoje oczekiwania! Paweł Rzepecki to ekspert finansowy oraz (...)
Doświadczyłeś opóźnienia bądź odwołania lotu, przez co przybyłeś do miejsca docelowego co najmniej 3 godziny później? Prawdopodobnie przysługuje (...)
Ubezpieczenia, kredyty i pożyczki oraz doradztwo finansowe oferuje Biuro rachunkowe WAJAN z Wrocławia, które prowadzi WANDA JANIK. Realizujemy szeroki (...)
Leasing operacyjny jest jedną z najczęściej spotykanych form finansowania przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujecie najlepszej oferty na leasing dla nowych (...)
Firma Kowsen-pol Sp. z o.o. w Poznaniu zajmuje się szeroko rozumianym leasingiem pracowników z Ukrainy, proponując wszechstronne usługi w zakresie (...)