Płytki z Cegły na Podłogę - Unikatowe Wnętrze

Płytki z Cegły na Podłogę - Unikatowe Wnętrze
ID wpisu: 32817
Dodano: 02.10.2020
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 193
CTR: 1.04%
67
Google
13
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Płytki z cegły na podłogę oraz ściany to ponadczasowy materiał budowlany do domów, mieszkań. Wyróżniamy trzy podstawowe kategorie ceglanych podłóg. Oryginalna, ponad 100-letnia ręcznie formowana cegła - to materiał który został pozyskany ze starych budynków, stodół. Posiada unikatową kolorystykę oraz fakturę - Jest to forma upcyklingowa materiał dostaje wtedy nowe życie. Drugim jest nowoczesny wypał płytek z cegły. Cegła na podłogę ma wtedy bardziej przewidywalną kolorystykę oraz fakturę. Ostatnie są płytki cegłopodobne na taras które się idealnie sprawdzą na zewnątrz. A dzięki ochronie impregnatów do cegły marki Guard industry ProtectGuard WL pół-połysk. Podłoga zostanie zabezpieczona przed podstawowymi przyczynami niszczenia - takimi jak: woda, olej, zabrudzenia. Ceglana podłoga lub ściana to idealny wybór na lata. Dzięki niej Twoje wnętrze nabierze unikatowego charakteru.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: unikatowewnetrze.pl

Opinie o stronie unikatowewnetrze.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Roboty ziemne, transport ciężarowy i wynajem koparki oferuje firma ZARANEK-TRANSPORT CIĘŻAROWY w Bydgoszczy. Nasze usługi obejmują różnego rodzaju (...)
Elementy architektury miejskiej oraz na jakość produktów to oferta firmy INVESTIM S.A. w Warszawie. Oferujemy eleganckie detale z żeliwa, kamienia (...)
Rozwiązania z zakresu inżynierii ruchu dla budownictwa. Projekty stałej i czasowej organizacji ruchu dla dróg publicznych jak i dla dróg wewnętrznych (...)
Drewno kominkowe i opałowe oferuje firma Łamacz w Cieszynie. Zapraszamy osoby szukające różnych gatunków drewna - w ofercie posiadamy akację, buk, (...)
Oryginalne wzornictwo, zaawansowane technologie w zakresie energooszczędności i hałasu a innowacyjne rozwiązania to autorskie profile okienne firmy (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Projektów i Nadzorów AQUA PROJEKT, które mieści się we Wrocławiu. Opracowujemy i uzgadniamy projekty (...)
Elewacje, układanie płytek, podłogi, sufity to zakres oferty, jaką w Białymstoku realizuje firma ARTEX. Naszą główną specjalnością są prace (...)
Firma BRUKARSTWO Piotr Wachowski z siedzibą w Jarzębcu województwie warmińsko-mazurskim oferuje wysokiej jakości usługi ogólnobudowlane. Zajmujemy (...)