Instruktorzy pływania - MOVE CAMP

Instruktorzy pływania - MOVE CAMP
Instruktorzy pływania - MOVE CAMP
ID wpisu: 32778
Dodano: 27.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 70
CTR: 0.00%
13
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pływanie jest jedną z najprzyjemniejszych aktywności fizycznych. Co prawda nauka pływania zajmuje trochę czasu jednak warto zapisać się na zajęcia by móc korzystać z tej aktywności w przyszłości. Move Camp oferuje naukę pływania w Warszawie. Profesjonalny zespół trenerów prowadzi zajęcia zarówno dla dorosłych jak i naukę pływania dla dzieci. W dodatku najmłodsi mają możliwość wyjazdu na organizowane przez Move Camp sportowe obozy tematyczne. Podczas nich dzieci przeżyją niezapomniane chwile a także rozwiną się.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: movecamp.pl

Opinie o stronie movecamp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Busik Zofia Bartocha to firma transportowa z Warszawy świadcząca usługi przewozu indywidualnego i grupowego. Główny profil naszej działalności (...)
Zajmujemy się instalacją systemów fotowoltaicznych. Jako profesjonaliści oferujemy i montujemy wyłącznie sprzęt markowy i sprawdzony. Producenci (...)
Nie musisz martwić się i obawiać, że wywóz gruzu Warszawa będzie czymś problematycznym oraz trudnym, a niejednokrotnie wywóz gruzu Warszawa może (...)
Nigdy nie podejmuj się samemu na wywiezienie gruzu jaki pozostał po remoncie twojego mieszkania, domu lub w adekwatnym do tego miejscu. Firma Po-Remoncie.pl (...)
Oferujemy profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji. Dzięki naszym usługom zyskujecie Państwo dostęp nie tylko do jednej z najszerszych ofert tego (...)
Zapraszamy do naszych salonów w wyposażeniem łazienek w Warszawie. Jesteśmy profesjonalistami od wyposażenia łazienek i dzięki naszej przepięknej (...)
Z firmą Roma Folie można zaopatrzyć się w automatyczne maszyny pakujące w folię termokurczliwą. Jest to świetna opcja dla wszystkich zakładów (...)
Braingym.pl - to centrum rozwoju umiejętności, w szczególności takich, które są u klienta najsłabiej rozwinięte. Rozwój umiejętności poznawczych (...)