seppeeters.pl

seppeeters.pl
seppeeters.pl
ID wpisu: 32636
Dodano: 09.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 63
CTR: 0.00%
13
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: SEP Peeters to certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Opolu oraz w Holandii, w miejscowości Oirlo. Zajmujemy się wszechstronną rekrutacją pracowników oraz ich selekcją, aby zapewnić pełną organizację i odpowiednio wykwalifikowane osoby na wskazane stanowiska. Zbadamy Państwa wymagania i ustalimy, kiedy i ilu pracowników potrzeba. Zapewniamy również miejsce zakwaterowania. Gwarantujemy pełną współpracę oraz fachową obsługę. Zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.seppeeters.pl

Opinie o stronie www.seppeeters.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Czy chciałbyś znaleźć pracę? Albo szukasz pracownika? Wejdź na oprace.pl i poznaj portal na którym znajdziesz niezliczone oferty pracy, jak i ogłoszenia (...)
Firma Kowsen-pol Sp. z o.o. w Poznaniu zajmuje się szeroko rozumianym leasingiem pracowników z Ukrainy, proponując wszechstronne usługi w zakresie (...)
Najkrócej mówiąc, oferujemy usługi imigracyjne. Skupiając się na szczegółach, oferujemy rzetelną pomoc związaną z legalizacją pobytu i pracy (...)
W Toruniu mieści się siedziba firmy Vanner, która od wielu lat zajmuje się leasingiem pracowników z Europy Wschodniej. Agencja proponuje kompleksową (...)
Jobo to strona na której znajdziesz większość ofert pracy z miasta Elbląg i okolic. Jeśli jesteś pracodawcą i szukasz pracownika to już teraz (...)
Jeśli poszukujesz pracowników, elastyczne zatrudnienie i brak kosztów prowadzenia spraw kadrowo-administracyjnych zapewnia firma GARTNER Sp. z o.o. (...)
Praca w zasięgu ręki - dziesiątki tysięcy ofert pracy czekają na Ciebie! Jesteśmy agregatorem - przeszukujemy internet za Ciebie, aby w jednym miejscu (...)
Opiekunkowo.pl to forum dla opiekunek, które zapewni Ci stałe zatrudnienie w zawodzie o jasnych i przejrzystych zasadach. Wystarczy, że założysz (...)