Moderngaz - przerabianie aut na gaz w Legnicy

Moderngaz - przerabianie aut na gaz w Legnicy
Moderngaz - przerabianie aut na gaz w Legnicy
ID wpisu: 3257
Dodano: 08.08.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 969
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
194
Google
51
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Moderngaz należy do najlepszych specjalistów z kategorii autogaz. Firma znajduje się w Czerwonym Kościele, miejscowości oddalonej kilka kilometrów od Legnicy. Główną dameną działalności jest montaż instalacji gazowych do aut osobowych i dostawczych z zapłonem iskrowym. Firma także serwisuje auta z instalacjami gazowymi wykonanymi przez inne warsztaty i zakłady. Właściciel – Andrzej Rama - jest posiadaczem patentu na mikser gazowy, który poprawia parametry spalania gazu w zamontowanych instalacjach gazowych. Wszystkich niezdecydowanych może przekona fakt, że koszt montażu instalacji gazowej zwraca się po przejechaniu około 20 tysięcy kilometrów, a po przejechaniu około 160 tysięcy kilometrów zaoszczędziliśmy na nowy samochód.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.moderngaz.pl

Opinie o stronie www.moderngaz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy. Działamy na terenie Kielc i świadczymy usługi geologiczne oraz z zakresu ochrony środowiska. Zajmujemy (...)
DONAU TRADING CORP przynależy do grupy producentów, dystrybutorów oraz importerów materiałów, instrumentów stomatologicznych. Działamy na rynku (...)
Tłumaczenia jęz. ukraińskiego, rosyjskiego na wysokim poziomie. Nasza firma realizuje usługi dla podmiotów gospodarczych oraz dla klientów indywidualnych. (...)
Salon urody Stylizatornia oferuje pełny zakres usług kosmetycznych jak również fryzjerskich, a dodatkowo gwarantujemy kompetentną poradę. Usługi (...)
High Level to firma wykonująca prace wysokościowe, między innymi na terenie takich miejscowości jak Warszawa czy Piaseczno. Wszystkie oferowane prace (...)
Nasza jeleniogórska firma od kilkunastu lat oferuje kompleksowe wytwórstwo i sprzedaż ciągów wydawczych. Naszymi kontrahentami są między innymi (...)
Nasza firma zajmuje się obsługą wesel oraz ślubów. Obsługujmy całe województwo łódzkie. W ramach naszej oferty zapewniamy wynajem pojazdów (...)
Sprzedaż łańcuchów, lin, szakli i haków oraz wielu innych elementów składowych zawiesi oferuje poznański producent zawiesi ZUPH LINEX. Wyrobem (...)