Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna PRAKTIS

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna PRAKTIS
ID wpisu: 32526
Dodano: 20.08.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 189
CTR: 0.00%
42
Google
7
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka jest w wielu przypadkach jedyną szansą na to, aby dziecko to mogło cieszyć się normalnym życiem w przyszłości. Dlatego też coraz to więcej rodziców decyduje się korzystać z usług poradni dla dzieci. Każdy kto szuka dobrej poradni psychologiczno pedagogicznej w Słupsku powinien odwiedzić PRAKTIS.
W PRAKTIS zajęcia dotyczące wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oferowane są przez doświadczonych psychologów, pedagogów i innych specjalistów. Ich zadaniem jest dopasowanie terapii do potrzeb indywidualnych każdego dziecka. Przy współpracy z rodzicem oferują opiekę, która ostatecznie owocuje znaczącą poprawą rozwoju dziecka, zarówno pod względem emocjonalnym, jak i ruchowym i społecznym.
PRAKTIS z chęcią przyjmuje nowych pacjentów. Każdy rodzic może zapoznać się ze szczegółami oferty poradni, odwiedzając ją w ramach wstępnych konsultacji. Przyjemna obsługa zapewnia, że wizyta taka jest pozytywnie wspominana przez długi czas. To idealne miejsce aby zadbać o przyszłość swojego dziecka.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna PRAKTIS
Stefana Starzyńskiego 3a
76-200 Słupsk
woj. pomorskie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: terapiadzieci.slupsk.pl

Opinie o stronie terapiadzieci.slupsk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Aparaty słuchowe oferuje firma Elton Aparaty Słuchowe w Koszalinie. Jesteśmy wieloletnim dostawcą rozwiązań w zakresie audioprotetyki, członkiem (...)
Dla tych, którzy poszukują siebie w potrzebie kracji lub zamanifestowania swoich talentów, polecamy konsultacje w Centrum Psychologii i Wizerunku Oassis (...)
Ginekolog to lekarz z pewnością przeznaczony tylko dla kobiet. Niemniej jednak kolejki do tego specjalisty są bardzo długie. Warto zwrócić uwagę (...)
Sytuacje trudne w swoim życiu czy małżeństwie możesz skonsultować w Centrum Psychologicznym Danuta Dercz w Gliwicach. Jestem psychoterapeutą certyfikowanym (...)
Ośrodek ARKA oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, ale również (...)
Zadbane, zgrabne kobiece nogi i stopy z pewnością przyciągają uwagę. Jak prawidłowo o nie dbać by były piękne, ale nie zbyt masywne? Istnieją (...)
Psychoterapeuta-online.pl to serwis dla psychologów, psychologów klinicznych i psychoterapeutów oferujący klientowi psychoterapię online. Pomagamy (...)
Częstym problemem występującym u małych chłopców jest stulejka, która powinna samoistnie zniknąć po skończeniu drugiego roku życia. Jeśli (...)