Langart.net – Kursy językowe za granicą

Langart.net – Kursy językowe za granicą
ID wpisu: 32453
Dodano: 09.08.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 96
CTR: 0.00%
24
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Platforma online ułatwiająca podróże językowe do szkół w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii. Oferta zawiera dziesiątki fascynujących lokalizacji. Nauka języków w grupach międzynarodowych, z rówieśnikami z całego świata. Różne kursy językowe do wyboru: kursy języka ogólnego, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów językowych, dla kadry menedżeskiej i przedstawicieli różnych profesji. Wszystkie poziomy zaawansowania językowego i zróżnicowana intensywność kursów. Możliwość odbycia praktyki zawodowej jako uzupełnienie nauki języka. Urozmaicony program pozalekcyjny na kursach wakacyjnych. Żadnych opłat za pośrednictwo!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: pl.langart.net

Opinie o stronie pl.langart.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Virtua Lingua - kursy językowe online to indywidualna nauka języków obcych przez Skype lub inny komunikator. Ucz się wygodnie z domu lub biura z najlepszymi (...)
Przedszkole,,Miś Koala” na warszawskim Mokotowie to niepubliczne przedszkole zapewniające indywidualne podejście do każdego dziecka oraz rodzinną (...)
Jeśli jesteś miłośnikiem różnego rodzaju wodnych rozrywek, skorzystaj z oferty firmy Gral Team w miejscowości Ruciane-Nida. Planujemy bowiem szeroki (...)
Umiejscowiona w Poznaniu 7cm Szkoła Projektowania, Konstrukcji i Technik Krawieckich szkoli przyszłych krawców, projektantów oraz konstruktorów odzieży. (...)
Kursy angielskiego prowadzimy w szkole Smart Learning w Łomiankach. Kursy angielskiego realizujemy w formie nauki w mini grupie, która nie przekracza (...)
Jeśli chodzi o języki obce i kontekst biznesowy, to trzeba sobie jasno powiedzieć, że jednym z najpopularniejszych języków jest angielski. Umiejętność (...)
BAJKOLANDIA 2 to przedszkole niepubliczne umiejscowione w Węgrzcach. Nasza wykwalifikowana kadra przedszkolna pracuje według precyzyjnie opracowanego (...)
Chcesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie żeglugi morskiej? Zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej (...)