ddserwis.eu

ddserwis.eu
ddserwis.eu
ID wpisu: 32372
Dodano: 25.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 102
CTR: 0.00%
15
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dostawą i konfiguracją oprogramowania dla firm oraz kas fiskalnych zajmuje się firma D&D SERWIS w Legnicy. Zajmujemy się również rozbudowywaniem systemów obsługi i rejestracji sprzedaży POS, proponując przeszło 20-letnie praktyka. Wdrażamy kasy fiskalne i terminale płatnicze oraz wszelkiego rodzaju urządzenia peryferyjne związane ze sprzedażą na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa. Świadczymy usługi najwyższej jakości, zapewniając najnowsze technologie. Realizujemy również usługi serwisowe. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: ddserwis.eu

Opinie o stronie ddserwis.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z sukcesami na terenie zarówno Polski jaki i Niemiec, Czech czy Danii. W naszej ofercie mamy podnośniki koszowe, (...)
Projektowanie organizacji ruchu drogowego, czy oznakowanie obszarów projektowych w terenie to oferta Biura Projektowego DUKT w Sosnowcu. Zajmujemy się (...)
Firma AKCES w Warszawie dostarcza kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek. Zajmujemy się przeprowadzkami małych i średnich firm oraz biur, archiwów, (...)
Nowoczesne, nieinwazyjne metody odmładzania i nawilżania skóry oferuje Centrum Zdrowia i Urody CZIU w Polkowicach. Zapraszamy panie na zabiegi infuzji (...)
Całościową realizacją dachów zajmują się specjaliści z firmy DACHTERMO PLUS z Olkusza. Zachęcamy tych z Państwa, których inwestycja wymaga (...)
Wynajem żurawi GROVE GMK 3055 oraz LIEBHERR w modelach LTM 1030/2 i LTM 1040 poleca firma Dźwigi Krzysztof Kozłowski - Usługi Dźwigowe w Zielonej (...)
Firma ESC GLOBAL SP. Z O.O. z miejscowości Dołuje zajmuje się produkcją środków chemicznych do kondycjonowania wody przemysłowej w Polsce. Zapewniamy (...)
W Grodzisku Mazowieckim swoją siedzibę ma firma RETALIA NIERUCHOMOŚCI, która od wielu lat zajmuje się obrotem i obsługą obiektów różnego typu. (...)