Bezpośredni importer z Chin

Bezpośredni importer z Chin
Bezpośredni importer z Chin
ID wpisu: 32183
Dodano: 01.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 71
CTR: 0.00%
4
Google
2
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: ChinaGo jest krakowską jednostką, działającą w branży od 2014 roku. Swoim Kontrahentom oferuje zaawansowane usługi w aspekcie nawiązania jednostkowej czy też stałej współpracy z Chinami. Doskonale opanowany język, jak oraz znajomość kultury Państwa Środka umożliwia swobodną organizację eksportu i importu do Chin. Przedsiębiorstwo pośredniczy też w wysyłkach kurierskich i wspiera młode firmy w przeprowadzeniu analizy dyspozycji współpracy z zagranicznymi partnerami. Zapraszamy na ChinaGo.pl oraz do kontaktu bezpośredniego.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: chinago.pl

Opinie o stronie chinago.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sprawy urzędowe w Norwegii oraz kontakt z Norweskim Urzędem Pracy czy Norweskim Urzędem Podatkowym mogą Państwo polecić firmie NORVEGIA z Gdańska, (...)
Kancelaria Adwokacka Jesiołowski Szymański zaprasza do korzystania ze swoich usług. Świadczymy usługi prawne w trzech miastach: we Wrześni, Bydgoszczy (...)
Przygotowujesz umowę? Potrzebujesz opinii prawnej? Jesteś w trakcie postępowania sądowego? W takim razie oferta radcy prawnego Wiktora Witkowskiego (...)
GMP Gomułkiewicz Mościcki Podwiński to Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych z Wrocławia i Warszawy. Proponuje ona współpracę z klientami (...)
Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze prawnej zarówno osób fizycznych, jak i firm. Swoje usługi (...)
EKO Bydgoszcz zajmuje się przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do realizacji danej inwestycji na etapie uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. (...)
Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Kancelarii podatkowo-księgowej Dębek Andrzej, która mieści się w Warszawie. Proponujemy wszechstronne (...)
Kancelaria Adwokacka Dorota Giesek w Gdańsku posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej klientów biznesowych i indywidualnych. Do każdego zlecenia (...)