edytawojcikpsycholog.pl

edytawojcikpsycholog.pl
edytawojcikpsycholog.pl
ID wpisu: 32144
Dodano: 23.06.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 145
CTR: 0.00%
13
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dla tych, którzy poszukują siebie w potrzebie kracji lub zamanifestowania swoich talentów, polecamy konsultacje w Centrum Psychologii i Wizerunku Oassis w Warszawie, które prowadzi Edyta Agnieszka Wójcik, psycholog i modelka, Miss Warszawy. W praktyce korzystamy z psychologii pozytywnej CBT oraz z metodologii Gallupa. Oferujemy klasyczne konsultacje psychologiczne, psychologię mody i stylu oraz konsultacje online.Wspieramy w pracy nad kształtowaniem samooceny i pewności siebie, aby uporać się z trudnościami. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: edytawojcikpsycholog.pl

Opinie o stronie edytawojcikpsycholog.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Witam na stronie mojego wpisu. jestem doświadczonym dietetykiem z Lublina. Najważniejsza dla mnie jest jakość świadczonych przeze mnie usług, tak (...)
Sytuacje trudne w swoim życiu czy małżeństwie możesz skonsultować w Centrum Psychologicznym Danuta Dercz w Gliwicach. Jestem psychoterapeutą certyfikowanym (...)
FizjoPaluch - nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice, to gabinet fizjoterapii prowadzony przez magistra Kamila Palucha. Leczymy pacjentów bólowych, (...)
Ośrodek ARKA oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, ale również (...)
Poszukujesz dobrego sposobu na świetny wygląd? Gabinet lekarski Medeste mieści się na Bielanach Wrocławskich. U nas bezpieczeństwo i komfort pacjentów (...)
Świadczę usługi z zakresu stomatologii profilaktycznej oraz protetycznej. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony w celu poznania szczegółów (...)
Zadbane, zgrabne kobiece nogi i stopy z pewnością przyciągają uwagę. Jak prawidłowo o nie dbać by były piękne, ale nie zbyt masywne? Istnieją (...)
Rehabilitanci Centrum Fizjoterapii i Masażu leczniczego REHA-HELP zapraszają na kompleksową rehabilitację i masaż wykonywane przez rehabilitantów (...)