biurorachunkowezagan.pl

biurorachunkowezagan.pl
biurorachunkowezagan.pl
ID wpisu: 32136
Dodano: 23.06.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 96
CTR: 0.00%
11
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli interesuje Państwa oferta usług księgowych, zapraszamy do kontaktu z Biurem rachunkowym Jacka Zembatego - biegłego rewidenta z miejscowości Żagań. Świadczymy usługi rachunkowe i doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg handlowych i ewidencji. Przeprowadzamy przeglądy sprawozdań finansowych, wykonujemy ekspertyzy i opinie ekonomiczno-finansowe, prowadzimy postępowanie likwidacyjne i upadłościowe. Ręczymy przejrzystość, profesjonalne podejście do klienta i skuteczne zarządzanie finansami firmy. Więcej informacji nt. naszej oferty prezentujemy na stronie - zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.biurorachunkowezagan.pl

Opinie o stronie www.biurorachunkowezagan.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

efektywnośćprzeprowadzanych ćwiczeń i bezpieczeństwo podczas treningu zadba trener personalny. Wszystkie ćwicenia dobierane są indywidualnie pod (...)
Postaw na bezpieczeństwo i zadbaj o swoją przyszłość. Krystyna Stachowska to dyrektor placówki partnerskiej Aviva. Ponad 25-letnie doświadczenie (...)
Fin4Family to aplikacja dla rodzin, którym brakuje gotówki. Za jej pomocą zyskasz gotowy program do oszczędzania. Wszystko, co musisz zrobić to zainstalować (...)
Semper Paratus zapewnia także profesjonalną usługę prowadzenia księgowości dla spółek LDT. Dzięki temu, że w Kancelarii Prawnej pracują wyłącznie (...)
Na naszym portalu księgowość jest bardzo często poruszana w partykułach. Jak rozliczać się ze składek i podatków? Odwiedźcie nas, a się o tym (...)
Na blogu prawnym zfrankiemwsadzie.pl znajdują się treści, kierowane dla osób, posiadających kredyt we frankach. Zamieszczone materiały dotyczą (...)
Prezentujemy Państwu urządzenia niezbędne do właściwego rozliczenia transakcji. To głównie nowoczesne czytniki kodów kreskowych, często powiązane (...)
Cash processing to ważne działanie. Konwojowanie wartości pieniężnych jest naszym zadaniem od lat. Wysoka jakość naszych działań jest dla nas (...)