gruz-pak.pl

gruz-pak.pl
gruz-pak.pl
ID wpisu: 32089
Dodano: 16.06.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 86
CTR: 0.00%
7
Google
2
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma GRUZ-PAK w Szczecinie zajmuje się usługami związanymi z wywozem odpadów remontowo-budowlanych. Oferujemy wywóz gruzu w kontenerach lub w workach, sprzedaż piasku oraz kruszywa budowlanego. Zakres odpadów obejmuje śmieci po remoncie, różne odpady budowlane, gruz czy ziemię z wykopów budowlanych. Wspieramy firmy budowlane, które zapraszamy do współpracy - pomagamy utrzymać porządek na budowie. Zapewniamy kontenery dodatkowo odpowiednie worki na odpady, a ponadto gwarantujemy terminowość oraz indywidualne podejście. Zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.gruz-pak.pl

Opinie o stronie www.gruz-pak.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza kancelaria pomaga zagranicznym biznesmenem w prowadzeniu interesów na terenie naszego kraju. Mówimy w językach takich jak chiński, koreański (...)
Jeśli interesuje Cię prawnik korporacyjny z Chin, możemy pomóc. Odnosząc się do tego, co najważniejsze, pracujemy na terenie całego kraju, jak (...)
Oferujemy wsparcie w różnych okolicznościach, wśród propozycji są m.in. spadki i alimenty. Najkrócej mówiąc, oferta skierowana jest do osób (...)
Nowe wykończenie ścian oraz frontów mebli szkłem oferuje studio projektowe Mochnik Sp. z o.o. Sp. k. z Opola, które jest właścicielem marki COLORIMO. (...)
Serwis gwarancje24.pl pozwala zakupić gwarancję wadialną. Jest to innowacyjny produkt ubezpieczeniowy, który ma wszystkie cechy tej formy ubezpieczenia (...)
Firma Allsport z Częstochowy to producent nadruków na odzież, medali odlewanych, statuetek i pucharów. Z nami zorganizujesz każdą imprezę! Zespół (...)
W naszym katalogu znajdziecie Państwo plotery laserowe z jedną głowicą, a także precyzyjne znakowarki laserowe. Zapewniamy serwis wskazanych technologii, (...)
Nasza oferta skierowana jest do osób zainteresowanych wywozem gruzu w Warszawie. Odnosząc się do szczegółów, wychodzimy naprzeciw różnym oczekiwaniom. Ponadto (...)