kwazar-plastics.com.pl

kwazar-plastics.com.pl
kwazar-plastics.com.pl
ID wpisu: 32060
Dodano: 10.06.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 194
CTR: 0.00%
94
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W Trzciannie w województwie łódzkim swoją siedzibę posiada firma Kwazar Plastics, która od 2005 roku funkcjonuje w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu produktów w technologii wtrysku, a nowoczesny park maszynowy pozwala mu na produkcję artykułów o gramaturze od 40g do 2,5kg. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz duże możliwości produkcyjne pozwalają podjąć się wykonania każdego zamówienia. Firma zapewnia też projekt formy wtryskowej, terminową dostawę zamówienia oraz korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej o działalności, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kwazar-plastics.com.pl

Opinie o stronie www.kwazar-plastics.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Leon Ogrody w Krakowie specjalizuje się w projektowaniu, zakładaniu oraz pielęgnowaniu przestrzeni zielonych. Zajmujemy się aranżowaniem ogrodów, (...)
Firma LUARKO TRANS w Sierakowicach oferuje komfortowe przejazdy pomiędzy Polską a Niemcami, Danią oraz Luksemburgiem. Posiadamy mikrobusy posiadające (...)
SJ Automation z okolic Warszawy (województwo mazowieckie) to certyfikowany dystrybutor, który od lat sprzedaje produkty firmy Parker Hannifin. W ofercie (...)
Nasza firma prowadzi wynajem maszyn budowlanych takich jak: - dźwigi samojezdne o udźwigu do 90 ton, - podnośniki koszowe (montażowe) na samochodach (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Budowy Maszyn i Systemów Sterowania, który znajduje się w Starej Wsi w województwie śląskim. Zajmujemy (...)
Koagulanty i flokulanty SCANPOL do obróbki ścieków w oczyszczalniach przemysłu: - galwanicznego, - produkcji obwodów drukowanych, - malowania (...)
Firma MARK-BUD posiada wieloletnie doświadczenie w branży tynkarsko-elewacyjnej. Specjalizuje się w docieplaniu, elewacjach oraz tynkowaniu budynków (...)
Produkty z gumy oferowane przez SCP to jakość, która rozwiąże Twoje problemy. Od 2008 roku zajmujemy się tworzeniem produktów z gumy i tworzyw (...)