raczkiewicz.pl

raczkiewicz.pl
raczkiewicz.pl
ID wpisu: 31973
Dodano: 06.06.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 78
CTR: 0.00%
1
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Raczkiewicz Bernard Raczkiewicz w Lublinie to producent wysokiej jakości, stylowych stołów bilardowych. Wykonamy każdy model stołu - pracujemy z projektami zleconymi przez klientów, dopasowując stół do indywidualnych potrzeb oraz wnętrza. Stoły ozdabiamy rzeźbą, intarsją oraz innymi technikami zgodnie z fantazją Klienta. Pracujemy z wieloma egzotycznymi gatunkami drewna z Afryki i Ameryki Południowej, a blaty do stołów wykonujemy z włoskiego łupka i pokrywamy suknem marek: Simonis, Hainsworth czy Gorina. Udzielamy gwarancji od 2 do 6 lat w zależności od modelu. Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.raczkiewicz.pl

Opinie o stronie www.raczkiewicz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli Twój dom wymaga zmian, nasza oferta powinna Cię usatysfakcjonować (jesteśmy przygotowani na różne sytuacje, oferujemy m.in. meble kuchenne (...)
Szukasz ekologicznych akcesoriów kuchennych? Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Practic sp. z o.o. S.K.A. w Krakowie. Jesteśmy producentem i (...)
Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego: Natalia Wasilenko, w ramach prowadzenia własnej Kancelarii Prawnej Vasilisa, zajmuje się tłumaczeniem, wykładami (...)
Jestem założycielem firmy Seguro, działalność swoją rozpocząłem w 1991 roku. Ślusarstwo to moja pasja, odkąd zacząłem pracować, pracuję (...)
Świadczymy szeroki wachlarz usług ogrodniczych i koncentrujemy się na kompleksowym zaspokajaniu potrzeb klientów w zakresie usług ogrodniczych. Swoje (...)
Nasza firma to profesjonalny serwis awaryjnego otwierania drzwi do mieszkań i samochodów. Nasi pracownicy to wyszkoleni ślusarze, otwieramy zamki bez (...)
Firma AirService-Install w Warszawie zajmuje się wszechstronną obsługą sprężarkowi. Wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy awaryjne i remonty kapitalne. (...)
Prezentujemy Państwu propozycję firmy Bau-Technik, która znajduje się w Poznaniu. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki. Proponujemy (...)