Zaprojektujbiznes.pl - Model biznesowy

Zaprojektujbiznes.pl - Model biznesowy
Zaprojektujbiznes.pl - Model biznesowy
ID wpisu: 31964
Dodano: 30.05.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 107
CTR: 0.00%
17
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dzielimy się z Państwem wiedzą o profesjonalnym projektowaniu nowego biznesu. Uczymy wprowadzania nowych produktów na rynek, także w modelu obsługi klientów luksusowych. Pokazujemy, jak wygląda prawidłowa strategia marketingowa. Przekazujemy w czytelnym formacie wiedzę o nowoczesnych strategiach zarządzania, agile, lean startup. Dzięki nam przetestujecie Państwo pomysł na biznes i prawidłowo podejdziecie do kontaktu z potencjalnymi odbiorcami. Mamy wiele narzędzi diagnostycznych dla biznesu do wyboru.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zaprojektujbiznes.pl

Opinie o stronie zaprojektujbiznes.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Exbis to firma szkoleniowa, pomagają przedsiębiorstwom w budowie kultury organizacyjnej oraz skutecznych szkoleń. Od blisko 30 lat udzielamy fachowego (...)
Portal KFS-SZKOLENIA.PL to serwis z usługami edukacyjnymi dofinansowanymi ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego przeznaczonego dla przedsiębiorców (...)
Strefa sztuki krawieckiej to poznańska pracownia, jaka zajmuje się projektowaniem odzieży, szyciem na miarę jak też organizuje szkolenia i kursy (...)
W Szczecinie istnieje Great Szkoła Języków Obcych, która już od wielu lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego. Z naszych usług korzystają (...)
Nasz kurs business English Warszawa został tak przygotowany żeby nasz klient był zadowolony. Klienci biznesowi, którzy prowadzą negocjacje z klientami (...)
Zapraszamy do nas wszystkie osoby chcące odbyć kurs florystyczny. Każda florystyka kurs, która będzie u nas się szkolić ma szansę na prace. Dzisiaj (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka w Puławach. Organizujemy różnorodne szkoleniai (...)
Szkolenia Bielsko.pl to firma szkoleniowa, która wyspecjalizowała się w szkoleniach z zakresu kadr, płac, BHP, pierwszej pomocy oraz szkoleń w zakresie (...)