Doradztwo - exbis.pl

Doradztwo - exbis.pl
Doradztwo - exbis.pl
ID wpisu: 31949
Dodano: 29.05.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 106
CTR: 0.00%
17
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Exbis to firma szkoleniowa, pomagają przedsiębiorstwom w budowie kultury organizacyjnej oraz skutecznych szkoleń. Od blisko 30 lat udzielamy fachowego wsparcia, dzieląc się swoją wiedzą oraz narzędziami. Projekty realizujemy poprzez: szkolenia otwarte i zamknięte, doradztwo, warsztaty facylitacyjne, a także cykle szkoleń Exbis MBA. Budujemy ludzi sukcesu. Chcesz być jednym z nich?
Kategorie:

Podlinkuj stronę: exbis.pl

Opinie o stronie exbis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Portal KFS-SZKOLENIA.PL to serwis z usługami edukacyjnymi dofinansowanymi ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego przeznaczonego dla przedsiębiorców (...)
Strefa sztuki krawieckiej to poznańska pracownia, jaka zajmuje się projektowaniem odzieży, szyciem na miarę jak też organizuje szkolenia i kursy (...)
W Szczecinie istnieje Great Szkoła Języków Obcych, która już od wielu lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego. Z naszych usług korzystają (...)
Nasz kurs business English Warszawa został tak przygotowany żeby nasz klient był zadowolony. Klienci biznesowi, którzy prowadzą negocjacje z klientami (...)
Zapraszamy do nas wszystkie osoby chcące odbyć kurs florystyczny. Każda florystyka kurs, która będzie u nas się szkolić ma szansę na prace. Dzisiaj (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka w Puławach. Organizujemy różnorodne szkoleniai (...)
Szkolenia Bielsko.pl to firma szkoleniowa, która wyspecjalizowała się w szkoleniach z zakresu kadr, płac, BHP, pierwszej pomocy oraz szkoleń w zakresie (...)
Czy wiesz, że teraz możesz zdobyć państwowe uprawnienia elektryka w zupełnie nowy sposób? Polecamy Ci kurs na elektryka w wersji online, będący (...)