Kater. Projektowanie ogrodów i inwentaryzacje zieleni.

Kater. Projektowanie ogrodów i inwentaryzacje zieleni.
ID wpisu: 31943
Dodano: 29.05.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 102
CTR: 0.00%
12
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Świadczymy szeroki wachlarz usług ogrodniczych i koncentrujemy się na kompleksowym zaspokajaniu potrzeb klientów w zakresie usług ogrodniczych. Swoje usługi świadczymy na terenie aglomeracji poznańskiej i przylegających miejscowości.

Nasza oferta jest skierowana do klientów prywatnych, do firm, jak i do administracji osiedlowych.

Wykonujemy inwentaryzacje zieleni/dendrologiczne (drzew i krzewów) dla inwestorów (np. deweloperów).

Projektujemy ogrody i może to być tylko projekt, jako osobna usługa lub też jako część całego procesu założenia ogrodu.

Zakładamy ogrody również na podstawie gotowego projektu.

Odmładzamy lub przeprojektowujemy istniejące ogrody.

Jednorazowo lub regularnie/abonamentowo (zazwyczaj raz na dwa tygodnie) pielęgnujemy powierzone ogrody o bardzo różnych powierzchniach - począwszy od przydomowych ogródków, poprzez ogrody przy rezydencjach, na terenach osiedlowych kończąc. Kosimy, dosiewamy i nawozimy trawniki, odchwaszczamy oraz pielimy rabaty, przycinamy krzewy etc.

Wycinamy drzewa w tym tzw. "trudne" i "niebezpieczne", czyli np. położone przy liniach napięcia o różnym woltażu. Dobieramy metodę do konkretnego drzewa na podstawie osobistej wizyty i oceny sytuacji. Wycinamy zarówno z wysięgnika, jak i metodami alpinistycznymi. Karczujemy również pozostałości po wycince.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kater.net.pl

Opinie o stronie kater.net.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma to profesjonalny serwis awaryjnego otwierania drzwi do mieszkań i samochodów. Nasi pracownicy to wyszkoleni ślusarze, otwieramy zamki bez (...)
Firma AirService-Install w Warszawie zajmuje się wszechstronną obsługą sprężarkowi. Wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy awaryjne i remonty kapitalne. (...)
Prezentujemy Państwu propozycję firmy Bau-Technik, która znajduje się w Poznaniu. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki. Proponujemy (...)
Czyste, dokładnie wysprzątane biuro to efektywne biuro. Zadbaj o utrzymanie należytego porządku w swoim miejscu pracy razem z firmą HOJO CLEAN. Posiadamy (...)
Firma Ponar z Wadowic to jedna z najstarszych marek oferująca siłowniki oraz systemy hydrauliczne. Przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości produkty (...)
Kancelaria adwokacka związana ze spadkami, rozwodami, a także nadzorowaniem spraw karnych. Adwokat reprezentuje klientów indywidualnych oraz biznesowych (...)
PHU Zbigniew Wrona z miejscowości Łaziska k. Opola Lubelskiego to profesjonalny producent prefabrykowanych piwnic grobowych. W naszej ofercie mamy prefabrykowane (...)
Blog związany ze sprawami rozwodowymi oraz kwestiami ustalania alimentów, czy władzy rodzicielskiej. Przez bloga skontaktujecie się Państwo bezpośrednio (...)