Bajki a moralność

Bajki a moralność
Bajki a moralność
ID wpisu: 3189
Dodano: 28.07.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1333
CTR: 0.00%
275
Google
30
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Czy bajka może nieść za sobą filozoficzne przesłanie? Oczywiście, że tak. Gdy myślimy o bajkach, najczęściej patrzymy na nie jedynie przez pryzmat ich fabuły, tego, co się dzieje z głównym bohaterem. Jednak nie to jest ich istotą. W bajce najważniejsze jeCzy bajka może nieść za sobą filozoficzne przesłanie? Oczywiście, że tak. Gdy myślimy o bajkach, najczęściej patrzymy na nie jedynie przez pryzmat ich fabuły, tego, co się dzieje z głównym bohaterem. Jednak nie to jest ich istotą. W bajce najważniejsze je
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.witajciewnaszejbajce.com

Opinie o stronie www.witajciewnaszejbajce.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wszystkie ciekawe rzeczy jakie dotyczą Polskiego biznesu, informacje zarówno z kraju jak i z zagranicy. PolskiBiznes to serwis informacyjny. Jego celem (...)
Dobralogistyka to interaktywny wortal B2B dla firm z sektora Transportowo-Spedycyjno-Logistycznego TSL. Utworzony aby wspomagać i promować firmy, instytucje, (...)
Prawem autorskim określa się prawa przysługujące autorowi dzieła, w tym przepisy, które regulują użytkowanie dzieła przez autora i czerpanie (...)
Rozpoczynając swoją edukację wyższą świadomie dokonujemy wyboru tego, co chcielibyśmy robić w przyszłości. Decydując się na konkretny kierunek (...)
Panuje tu ustrój feudalny oraz bardzo rzadka, jak na dzisiejsze czasy demokracja bezpośrednia polegająca na możliwości podejmowania decyzji przez (...)
Imprezy integracyjne od pewnego czasu stają się wyznacznikiem sukcesu firmy, dobrego startu na uczelni i w każdym innym środowisku, którego dotyczą. (...)
Dzielnica Żoliborz stała się popularnym miejscem do zorganizowania zjazdu ze względu na nowo powstałe śliczne obiekty. Gmach Politechniki Warszawskiej. (...)
WEI jest koordynatorem polskich wystąpień zbiorowych, którego głównym zadaniem jest profesjonalne przygotowanie i zorganizowanie imprezy targowej, (...)