Pobyty dzienne dla osób z alzheimerem Nowy Sącz

Pobyty dzienne dla osób z alzheimerem Nowy Sącz
Pobyty dzienne dla osób z alzheimerem Nowy Sącz
ID wpisu: 31548
Dodano: 23.03.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 29
CTR: 0.00%
16
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dzięki miłości do wykonywanej pracy i traktowaniu pensjonariuszy, jak własnych członków rodziny, dom starców Pogodne Dni Małopolska stał się miejscem pełnym radości, aktywności i przyjemnego spędzania czasu. Niezależnie od tego, czy chodzi o pobyty dzienne dla osób z Alzheimerem lub otępieniem starczym, czy o pobyt całodobowy - prezentujemy indywidualne podejście, do każdego z naszych seniorów. Celem zdobycia większej ilości informacji, zapraszamy na stronę pogodnedni.pl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pogodnedni.pl

Opinie o stronie www.pogodnedni.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Opiekę nad osobami chorymi i niepełnosprawnymi oferuje Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy NZOZ SANUS S.C. w Radlinie. Wykonujemy profesjonalne usługi (...)
Dom Opieki Modrzew w Morągu zapraszamy seniorów do skorzystania z opieki czasowej lub stałej! Jako placówka, funkcjonujemy na podstawie Zezwolenia (...)
Opieka Domowa nad Seniorem Nestor w Krakowie zapewnia kompleksową opiekę długoterminową i krótkoterminową dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. (...)
Ośrodek Jodłowa Dolina to dom opieki dla osób starszych i chorych na Alzheimera. Położony w Jodłowie, blisko granicy z Czechami, w samym sercu Kotliny (...)
Opiekę nad osobami starszymi 24 h zapewnia firma Elżbiety Janas Dobra Opieka 24 w Poznaniu. Realizujemy profesjonalne formy opieki nad osobami starszymi (...)
Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Domu Opieki JADWIN z Pabianic w województwie łódzkim. Zajmujemy się dwudziestoczterogodzinną (...)
Znany i ceniony sklep dla seniora mogą Państwo znaleźć w łatwy spośród na odpowiedniej stronie internetowej. W ofercie sklepu są atrakcyjne (...)
Serdecznie zapraszamy do naszego Domu Seniora 70 Plus w Konstantynowie Łódzkim! Jeżeli dla swoich bliskich poszukujecie miejsca, gdzie bedą mieć (...)