Dornwell - hurtownia materiałów i sprzętu stomatologicznego

Dornwell - hurtownia materiałów i sprzętu stomatologicznego
Dornwell - hurtownia materiałów i sprzętu stomatologicznego
ID wpisu: 31539
Dodano: 23.03.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 35
CTR: 0.00%
11
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Dornwell zapewnia produkty i sprzęt stomatologiczny najwyższej jakości. Oferowane przez nas produkty dostępne są w sieci partnerów handlowych-sklepów i hurtowni stomatologicznych na terenie całej Polski. Urządzenie do dezynfekcji powierzchni Saniswiss Biosanitizer Automate dezynfekuje wszystkie powierzchnie oraz powietrze w czasie poniżej 5 minut.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dornwell.pl

Opinie o stronie dornwell.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapoznaj się z ofertą firmy Intimed. Prowadzimy gabinety specjalistyczne, w których oferujemy usługi specjalistów w ramach prywatnych praktyk. Proponujemy (...)
Umiejscowione w Warszawie Centrum Terapii Nowoczesnej SENSORIUM zapewnia wszechstronną opiekę dzieci i młodzieży. Posiadamy nowoczesny specjalistyczny (...)
Diagnostyką i leczeniem chorób żył zajmują się gabinety Specjalistycznej Chirurgicznej Praktyki Lekarskiej dr n. med. Bronisława Górskiego, które (...)
Protezy, korony, mosty oferuje Gabinet Stomatologiczny Renata Michno w Koninie. Świadczymy szeroką gamę usług stomatologicznych, a w ramach protetyki (...)
Blog oleje-zimnotloczone.pl został poświęcony złocistemu płynowi, z którego korzysta każdy Polak w swoim domu. Rozkładamy na czynniki pierwsze (...)
Przychodnia rehabilitacyjno-lecznicza OKS-MED w Jarocinie zaprasza na i porady fizjoterapeutyczne. Jeśli ból utrudnia Ci normalne funkcjonowanie, skorzystaj (...)
Szeroki zakres usług stomatologicznych oferuje Gabinet Dentystyczny Molar w Zabrzu. W naszym gabinecie leczenie obejmuje stomatologię zachowawczą i (...)
Nasz sklep ortopedyczny Warszawa oferuje bardzo szeroki wybór sprzętu, który jest pacjentowi potrzebny. Mamy umowę z NFZ, dlatego pacjent może liczyć (...)