osgrew.com.pl

osgrew.com.pl
osgrew.com.pl
ID wpisu: 31397
Dodano: 07.03.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 95
CTR: 0.00%
9
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kluczowym profilem aktywności firmy OSGREW w Osiecznicy jest transport ładunków masowych w kraju, jak i za granicą. Mamy nowoczesny i niezawodny tabor transportowy, a nasze ciężarówki przystosowane są do przewozu różnego rodzaju ładunków o ciężarze nieprzekraczającym 25-27 ton. W ofercie posiadamy m.in. szeroki wybór kruszyw i piasków kwarcowych. Znajomość rynku, którą zapewnia wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.osgrew.com.pl

Opinie o stronie www.osgrew.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W ramach oferty naszej firmy AMD zapewniamy profesjonalne oraz kompleksowe usługi transportowe. W naszej firmie transport realizowany jest w firmie zleceń (...)
Szybkie i bezpieczne przejazdy z Polski do Niemiec oraz z powrotem oferuje firma Amo Auto w Szczecinie. Proponujemy przewozy osób z licznych miast w (...)
LPG POLONIA SP. Z O.O. SKA w Warszawie zajmuje się transportem paliw płynnych (Pb, ON, biodiesel, estry), AdBlue / NOXy, roztworów mocznika, produktów (...)
Specjalizująca się w międzynarodowym transporcie osób firma SamCar zachęca do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy bezpieczne i komfortowe (...)
Firma Petrus Trans-Med w Warszawie specjalizuje się w transporcie medycznym oraz sanitarnym. Urządzamy też szkolenia i pokazy w zakresie pierwszej (...)
Jeśli szukasz rzetelnej firmy organizującej przewozy osób na obszarze Polski i Europy, zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Fox Travel (...)
Przewozy osób, wynajem busów i autokarów - oto oferta jaką proponuje firma Staroszczyk. Jest to firma z miasta Dzierżążno, która oferuje autokary (...)
Busy z Polski do Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii czy Francji oferuje firma OTOBUS w Olsztynie. Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się (...)