workmanagement.pl

workmanagement.pl
workmanagement.pl
ID wpisu: 30609
Dodano: 02.12.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 71
CTR: 0.00%
15
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szukasz firmy, która specjalizuje się w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej? Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług, jakie świadczy firma Work Management w Słubicach. Oferujemy pełen pakiet usług niezbędnych w każdej firmie. Pełnienie zadań i obowiązków służby BHP, organizacja i przeprowadzanie szkoleń BHP i PPOŻ, doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów, czy kontrola warunków pracy, to tylko niektóre z nich. Więcej informacji znajdziecie na stronie. Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.workmanagement.pl

Opinie o stronie www.workmanagement.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma szkoleniowo-doradcza to Państwa partner w kwestii podnoszenia kwalifikacji i kompetencji. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa kurs (...)
Uważalnia to miejsce rozwijania uważności, która oferuje certyfikowane 8 tygodniowe kursy mindfulness MBLC (Życie w oparciu o Uważność), spotkania (...)
Firma szkoleniowa Centrum BHP s.c. trudni się w przeprowadzaniu szkoleń BHP wszystkich stanowiskach pracy. Szkolenia przeprowadzane są w siedzibie (...)
Uprawnienia-G1 to profesjonalna firma prowadząca profesjonalne kursu na uprawnienia G1, G2 i G3. Oferujemy nowoczesne szkolenia pod okiem wybitnych ekspertów (...)
Zdobywanie wiedzy jest aktualnie o wiele prostsze niż kiedyś. Coaching to nauka, która zwraca szczególną uwagę na rozwój osobisty. Dążenie do (...)
Zlokalizowane w Olsztynie Edugika Centrum Szkoleniowe świadczy profesjonalne usługi szkoleniowe dla pracowników urzędów i instytucji państwowych, (...)
Posiadająca swą siedzibę w Tychach firma SKILLS4U zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Świadczymy całościowe usługi z zakresu bezpieczeństwa (...)
Warsztaty teatralne dla dzieci młodzieży i seniorów. Zajęcia odbywają się w Poznaniu w szkołach lub placówkach kulturalnych. Celem naszych zajęć (...)