wykopy.eu

wykopy.eu
wykopy.eu
ID wpisu: 30608
Dodano: 02.12.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 92
CTR: 0.00%
26
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zoptymalizowane rozwiązania w aspekcie zmechanizowanych robót ziemnych w województwie kujawsko-pomorskim oferuje firma Dart-Impex. Oferujemy usługi na posesjach prywatnych, przy placach budowy i obiektach drogowych. Wykonujemy kształtowanie terenu, a także wykopy liniowe oraz kubaturowe. Mamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z niezbędnymi uprawnieniami. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem o szerokim zastosowaniu. Wszelkie prace przeprowadzane są ściśle z projektem oraz przygotowaną dokumentacją. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.wykopy.eu

Opinie o stronie www.wykopy.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wodtke to miejsce, gdzie znaleźć można między innymi piece na drewno i pellet, bio kominki, paleniska i inne kominki wolnostojące. W jednym miejscu (...)
Wejdź na stronę internetową montazoczyszczalni.pl i zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu montażu przydomowych (...)
Dociepleniem budynków z wykorzystaniem technologii wdmuchiwania granulatów izolacyjnych zajmuje się firma Ekofiber-Kraków. Przedsiębiorstwo działa (...)
Przedsiębiorstwo MAR-BUD w Bełchatowie zachęca do skorzystania ze swoich usług świadczonych na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. (...)
Zakład Usługowo-Remontowy Marian Grotkiewicz, Maciej Krakowiak zajmuje się wykonywaniem prac związanych z robotami drogowymi, a także wszystkimi (...)
Firma Bornal specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresy wykonywania robót ziemnych. Wykonujemy wykopy, rozbiórki i wyburzenia, (...)
Firma IGG Baseny w Katowicach posiada ponad 20 lat doświadczenia w technice basenowej. Wykonujemy baseny ogrodowe i rezydencyjne. Mamy szereg usług (...)
Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Szkoły Zdrowia, która znajduje się w Katowicach. Nasza oferta obejmuje wyjazdy krajowe oraz zagraniczne (...)