Mummel Park Hodowla Yorkshire Terrier

Mummel Park Hodowla Yorkshire Terrier
Mummel Park Hodowla Yorkshire Terrier
ID wpisu: 3054
Dodano: 20.07.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1247
CTR: 0.00%
212
Google
52
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: MummelPark to mała, domowa hodowla psów rasowych = rodowodowych. Mieszkamy z naszymi pupilami wśród jezior i lasów. Hodowla zarejestrowana jest w olsztyńskim oddzile Związku Kynlogicznego w Polsce. Jesteśmy miłośnikami niezwykle ozdobnych, inteligentnych i żywiołowych terierów, jakim są Yorkshire Teriery.
Hodowla MummelPark została zarejestrowana dopiero w styczniu 2010 roku, gdyż przez ostatnie 5 lat uczyliśmy się szeroko rozumianej kynologii. Yorkshire Terrier to obecnie najbardziej popularna rasa psów w Polsce, dlatego ważne jest, aby w pierwszej kolejności nauczyć się pielęgnacji, żywienia, wystawiania yorka oraz umiejętności obiektywnej oceny pod kątem zgodności z wzorcem rasy.
Nasze Yorki są piękne, mądre, zdrowe i szczęśliwe. Mieszkają razem z nami i są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Uwielbiają spędzać z nami czas na zabawach, spacerach i wylegiwaniu się przed telewizorem. Kochamy je i chcemy, aby nasze wspólne życie było zawsze bezpieczne, zdrowe, a przede wszystkim szczęśliwe!
Nazwa hodowli związana jest z regionalną legendą i nazwą własną małego jeziorka położonego w północnej części miasta Olsztyna. Mummel to stara i zapomniana nazwa jeziorka, które przed wojną tętniło życiem. Zimą było tu lodowisko z muzyką i oświetleniem, latem wokół jeziorka chętnie spacerowali ludzie, przysiadywali na ławeczkach. Na wyspie, która znajduje się na jeziorku, był mały domek, w którym mieszkała para łabędzi
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mummelpark.pl

Opinie o stronie www.mummelpark.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Koty rasowe od Blue Dolls - hodowla kotów rasa Ragdoll - Warszawa. Nasze kocięta ragdoll żyją w domowym i przyjaznym środowisku. Na stronie informacje (...)
Prowadzimy zajęcia dla psów w różnym wieku. Nasze szkolenia odbywają się przez cały rok. W trakcie konsultacji indywidualnych podejmujemy decyzję, (...)
Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat zajmuje się wykonywaniem usług związanych z przyrodą. Ekspertyzy ornitologiczne i opinie ornitologiczne wykonujemy (...)
Szukasz karmy dla swojego psa, kota bądź fretki? Chcesz by Twój pupil był zadowolony z zawartości swojej miski i cieszył się porządnym zdrowiem? (...)
Poszukujesz strony z najważniejszymi informacjami o opiece nad Twoim pupilem? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie zoologii. (...)
Gdybając o właścicielach wyżłów, psów górniczych, terierów, psów ozdobnych, szpiców, czy też innych rodzajów psów, otworzyliśmy nasz serwis (...)
Centrum Canid z Krakowa do swojej szerokiej oferty wprowadziło warsztat pracy behawiorysty. Skierowany jest on, do osób realizujących wszelkiego rodzaju (...)
Bentawet istnieje od 1988 roku. Początkowo nasze usługi były skierowane do klientów Chodzieży a obecnie znajdujemy się w Pile. Oferujemy Państwu (...)