Uważalnia Dorota Piasecka kursy mindfulness

Uważalnia Dorota Piasecka kursy mindfulness
ID wpisu: 30517
Dodano: 21.11.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 206
CTR: 0.00%
79
Google
2
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Uważalnia to miejsce rozwijania uważności, która oferuje certyfikowane 8 tygodniowe kursy mindfulness MBLC (Życie w oparciu o Uważność), spotkania medytacji uważności i warsztaty w kameralnych grupach, w różnych lokalizacjach w Warszawie, w ciepłej i życzliwej atmosferze. Znajdziesz tu też inspiracje i wpisy o uważności. Szkolenia prowadzi Dorota Piasecka certyfikowana nauczycielka. trener Mindfulness Association w superwizji tej organizacji, członek Mindfulness Association UK
Trening mindfulness zawiera elementy psychoedukacji, wspomaga rozwój osobisty oraz odporność psychiczną. Podczas kursu poznajemy różne techniki mindfulness oraz ćwiczymy umiejętność uważnego życia – zaczynając w tym miejscu, w którym jesteśmy, w tej chwili, w której jesteśmy.
Otwarte medytacje mindfulness mają udowodnione działanie w redukcji stresu, poprawie koncentracji, lepszej regulacji emocji, poprawie koncentracji i uwagi
poprawie jakości snu i wsparcie w bezsenności
zmniejszają skłonność do nawykowego działania i nawykowych reakcji, spada podatności na depresję
wzrasta samoświadomości, samokontroli i poziomu empatii.
Na kurs mindfulness zapraszam wszystkie osoby szukające sposobów na lepsze radzenie sobie z realiami codziennego zabieganego życia, nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie medytacyjne. Krok po kroku przechodzimy przez kolejne etapy treningu. Kurs nie jest terapią grupową.
Przed kursem dostępne są bezpłatne konsultacje.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: uwazalnia.pl

Opinie o stronie uwazalnia.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma szkoleniowa Centrum BHP s.c. trudni się w przeprowadzaniu szkoleń BHP wszystkich stanowiskach pracy. Szkolenia przeprowadzane są w siedzibie (...)
Oferujmy kompleksowe usługi w zakresie projektu i wykonania instalacji tradycyjnych i inteligentych oraz systemów automatyki dla domów czy mieszkań, (...)
Uprawnienia-G1 to profesjonalna firma prowadząca profesjonalne kursu na uprawnienia G1, G2 i G3. Oferujemy nowoczesne szkolenia pod okiem wybitnych ekspertów (...)
Czeka ciebie tak czasochłonne i skomplikowane zadanie, jak posprzątanie placu budowy czy też najzwyczajniej wywóz gruzu Warszawa? Zatem idealne w (...)
Minigruz to firma która posiada wszelkie predyspozycje aby zaoferować ci nie tylko sam wywóz gruzu Warszawa, lecz kompleksowe oraz pełne wsparcie (...)
Zdobywanie wiedzy jest aktualnie o wiele prostsze niż kiedyś. Coaching to nauka, która zwraca szczególną uwagę na rozwój osobisty. Dążenie do (...)
Zatrzasnąłeś swoje domowe drzwi lub zgubiłeś kluczyki do auta? Zadzwoń po pogotowie zamkowe, które oferuje awaryjne otwieranie auta, samochodu (...)
Zlokalizowane w Olsztynie Edugika Centrum Szkoleniowe świadczy profesjonalne usługi szkoleniowe dla pracowników urzędów i instytucji państwowych, (...)