Stale narzędziowe - NC10, NC11, N9E

Stale narzędziowe - NC10, NC11, N9E
Stale narzędziowe - NC10, NC11, N9E
ID wpisu: 3050
Dodano: 19.07.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 718
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
93
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma bazuje głównie na polskich producentach, w razie konieczności również z importu. Na życzenie klientów firma wykonuje również dodatkowe badania wyrobów. Stale narzędziowe charakteryzują się wysoką twardością, odpornością na ścieranie. Cechy te osiąga się przez wysoką zawartość węgla i odpowiednią obróbkę cieplną.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.windstal.pl

Opinie o stronie www.windstal.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Elementy wykorzystywane w obiektach publicznych oraz użytkowych to m.in. gabloty. Topgroup zapewnia gabloty zewnętrzne i wewnętrzne Vitincom. Są to (...)
Przedsiębiorstwo PBC Sp. z o.o. prowadzi kompleksową działalność usługową z zakresu: przygotowywania wycen i projektów prac inżynieryjnych, najmu (...)
Jeżeli jesteś zainteresowany sprzętem budowlanym, ogrodniczym, ale także myjkami gorącowodnymi, odkurzaczami piorącymi czy chociażby przyczepkami, (...)
Wesołowski sp. z o.o. jako biuro inżynierskie, od lat działa w branży sanitarnej. Specjalizuje się w zakresie nie tylko projektowania, ale też wykonywania (...)
Zakład kamieniarski POLKAM. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków, pomników oraz rzeźb. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo produkty (...)
Firma Nowak prężnie działająca w branży budowlanej powstała w 2006 roku. Swoją siedzibę posiada w Pierwoszewie w województwie wielkopolskim, (...)
Tynki MAZBUD oferuje usługi budowlane i remontowe.Wykonujemy kompleksowo docieplenia i elewacje budynków (własne rusztowanie), jak również prace (...)
W miejscowości znajduje się firma Oferujemy: odwierty geotermiczne do pomp ciepła, montaż pomp ciepła i instalacji sanitarnych c.o., wiercenie studni (...)