Angielski Wieliszew

Angielski Wieliszew
Angielski Wieliszew
ID wpisu: 30347
Dodano: 05.11.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 101
CTR: 0.00%
36
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szukacie dobrego kursu języka angielskiego ? Jeśli tak to moja oferta jest skierowana właśnie do was. Jestem Magdalena Bołoz, dyplomowany nauczyciel angielskiego. Zapewniam profesjonalną naukę dla dzieci i osób dorosłych. Innowacyjne podejście do klientów i wysoka skuteczność wykonywanej pracy. Zapraszam do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.angielskiwieliszew.pl

Opinie o stronie www.angielskiwieliszew.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szkoła pływania dla osób dorosłych w Warszawie. Celem zajęć jest pomoc w pokonaniu lęku przed wodą, opanowaniu podstaw pływania i poprawnej techniki (...)
Szkolenia, kursy kelnerskie, kursy managerskie oraz szkolenia z zakresu rekrutacji pracowników zrobisz w H&R System. Zdobądź nowe kwalifikacje (...)
Szkoły powinny upewnić się, że wszyscy pracownicy są przeszkoleni zgodnie z ich rolami i obowiązkami. Powinno to obejmować ogólne szkolenie uświadamiające (...)
Przedszkola w Gnieźnie zapraszają rodziców do zapisu swoich dzieci. Mali Mistrzowie to przedszkole dla dzieci, które zmagają się z niepełnosprawnościami (...)
Polski Instytut Ratownictwa Dziecięcego w Krakowie zapraszam na kursy dla rodziców i opiekunów, dla placówek oświatowych oraz na szkolenia dla pracowników (...)
Nauczanie języka polskiego, matematyki i historii w rozszerzonym zakresie w klasach 4-8 oferuje SZKOŁA PODSTAWOWA DIALOGU KULTUR ETZ CHAIM we Wrocławiu. (...)
Prywatne nauczanie w placówkach przedszkolnych. Warto zainwestować w edukację swoich dzieci już od najmłodszych lat. Przedszkole prywatne Hocki Klocki (...)
Jaka szkoła policealna najlepsza? Oczywiście sukces edukacja! Tylko u duży wybór specjalizacji i wysoki poziom nauczania. Mamy filie w kilku miastach, (...)