Kurs Tester Oprogramowania online z certyfikatem

Kurs Tester Oprogramowania online z certyfikatem
Kurs Tester Oprogramowania online z certyfikatem
ID wpisu: 30298
Dodano: 27.10.2019
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 224
CTR: 0.45%
109
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenie internetowe z podstaw testowania oprogramowania. Kurs krok po kroku wprowadza do zawodu specjalisty kontroli i zapewnienia jakości oprogramowania (Software Quality Assurance). Można zacząć naukę od zera, nawet bez doświadczenia. Mile widziane są osoby zaczynające karierę zawodową, kończące studia, jak i ci, którzy chcą się przekwalifikować. Szkolenie e-learning zawiera niezbędną teorię i słownictwo oraz pokazuje jak wygląda testowanie w praktyce. Standardowy pakiet tego kursu online zawiera 27 lekcji w 6 modułach, ćwiczenia, testy sprawdzające, dostęp do grupy na Facebook ze wsparciem, materiały PDF do pobrania na zawsze oraz certyfikat (po zaliczeniu 65% pytań testowych). Celem nauki jest przygotowanie absolwentów do wykonywania obowiązków testera już od pierwszego dnia pracy, stażu czy praktyki zawodowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kurs.testowanie.online

Opinie o stronie kurs.testowanie.online (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma Partner24 sp z o.o. jest producentem zintegrowanego oprogramowania do zarządzania procesem ekstruzji. System jest dedykowany do firm zajmujących (...)
Program WMS to nowoczesne podejście do zarządzania magazynem i logistyką w firmie. Dzięki oprogramowaniu firmy Partner24 sp z o.o. znacząco przyspieszysz (...)
Nasza firma jest producentem oprogramowania do zarządzania firmą handlowo produkcyjną. W skład systemu wchodzą moduły zamówień, sprzedaży, produkcji, (...)
Na blogu www.jkorion.pl można znaleźć wiele cennych informacji na temat e-biznesu. Proces wdrażania ERP obejmuje pięć głównych etapów: planowanie (...)
Work In Group Sp. z o.o. w Gdyni to firma doradcza świadcząca usługi HR związane z rekrutacją pracowników, leasingiem pracowniczym i rekrutacją (...)
Kancelis to jedyny w swoim rodzaju i najprawdopodobniej najlepszy program do obsługi kancelarii prawnej. Aplikacja jest w pełni funkcjonalna i przyda (...)
Potrzebne Ci oprogramowanie HR? Zobacz jak funkcjonalny i sprawny jest iPersonel! Jest to system do zarządzania kadrami stworzony przez grupę profesjonalistów (...)
Kompix - doświadczony i kompetentny Autoryzowany Partner Comarch, który działa na terenie takich miast jak: Koszalin, Gdańsk, Słupsk, Kołobrzeg, (...)