martyna.com.pl architektura ogrodowa

martyna.com.pl architektura ogrodowa
martyna.com.pl architektura ogrodowa
ID wpisu: 30267
Dodano: 25.10.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 171
CTR: 0.00%
13
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Produkty z drewna z polskich, certyfikowanych lasów na potrzeby architektury ogrodowej oferuje firma MARTYNA S.A. Działamy w obrębie 10 zakładów na obszarze północno-zachodniej Polski, pracując z dłużycą sosnową, która jest idealnym materiałem, jaki po obróbce sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Produkujemy m.in. palisady, rolbordery, ogrodzenia, donice oraz deski tarasowe. Oferujemy też materiał konstrukcyjny w postaci kantówki i legarów, a pozostałości poprodukcyjne przerabiamy na wysokiej klasy pellet oraz biomasę. Zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: martyna.com.pl

Opinie o stronie martyna.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadająca swoją siedzibę w Krakowie firma Wasko Projekt zachęca do skorzystania ze swoich usług. Od 1997 roku działamy w branży architektonicznej. (...)
Blog ze zdjęciami i opisami ciekawych zabytków i miejsc na świecie. W dużym stopniu pod kątem architektury, ale też np ciekawostek o danych krajach. (...)
W Pabianicach oraz Łodzi działa biuro projektowe Archidotum. Firma ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu domów wielorodzinnych bądź jednorodzinnych, (...)
Joanna Kłusak to architekt z wieloletnim doświadczeniem. Jej pracownia architektoniczna, która działa w Krakowie, zajmuje się kompleksowymi usługami (...)
Biuro architektoniczne Och-Ach_Concept, zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz architektury, ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność i ergonomię (...)
Sprawdź stronę internetową mojej profesjonalnej pracowni wnętrz. Szybko stanie się dla Ciebie jasne, że dostępne tutaj rozwiązania będą stanowiły (...)
Nasze biuro oferuje kompleksowe projektowanie wnętrz oraz wykończenie wnętrz. Jeśli aranżacja wnętrz jest Ci obca, spotkamy się, żeby szczegółowo (...)
Ciekawa. Inspirująca. Profesjonalna. Kreatywna. Zaangażowana. Taka jest pracownia projekt44240. Pracownia architektoniczna, która stworzy dla Państwa (...)