psyche.czest.pl

psyche.czest.pl
psyche.czest.pl
ID wpisu: 30162
Dodano: 09.10.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 16
CTR: 0.00%
12
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Diagnostykę psychologiczną, psychologię transportu i medycyny pracy, "psychotesty" to zaledwie niektóre usługi, jakie w ramach kompleksowej oferty świadczy Specjalistyczno-diagnostyczna praktyka psychologiczna Tomasz Piega w Częstochowie. Zapraszamy kierowców, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy lub kierowców taxi. Świadczymy dodatkowo terapię psychologiczną dzieci i młodzieży, terapię osób dorosłych oraz realizujemy badania psychotechniczne. Gwarantujemy miłą atmosferę i elastyczne godziny.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psyche.czest.pl

Opinie o stronie psyche.czest.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Ewa Orłowska Warszawa - profesjonalny trener, mediator, coach. Trening Mindfulness oraz Nonviolent Communication NVC (porozumienie bez przemocy). Treningi (...)
Zachęcamy do korzystania z propozycji przygotowanej przez Specjalistyczny Gabinet Lekarski Mariusza Birnaumba. Mieści się on w Ustce oraz gwarantuje (...)
Lifemedica to profesjonalna poradnia psychiatryczna z Gdańska. W ośrodku czeka na Państwa kompetentny psychiatra, który chętnie pomoże rozwiązać (...)
Gabinet stomatologiczny Miły Uśmiech z Warszawy podejmie się opieki nad Państwa uśmiechem. Realizujemy leczenie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem (...)
Zaburzenia widzenia, badania profilaktyczne, orzecznicze z zakresu okulistyki, usuwanie ciała obcego z oka oraz okuloplastyka to zakres działalności (...)
Chrapanie jest mocno nieprzyjemne, przeszkadza w wypoczęciu i wyspaniu się zarówno osobie chrapiącej, jak i osobom przebywającym w pomieszczeniu. (...)
Klinika implantologiczna oferuje swoim klientom wysoko wyspecjalizowane oraz kompleksowe leczenie stomatologiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie (...)
Przyszli sędziowie, prokuratorzy, kuratorzy oraz pracownicy ochrony niezbędne do wykonywania zawodu, badania psychotechniczne mogą wykonać Pracowni (...)