Oprogramowanie do zarządzania obróbką tworzyw sztucznych

Oprogramowanie do zarządzania obróbką tworzyw sztucznych
Oprogramowanie do zarządzania obróbką tworzyw sztucznych
ID wpisu: 30120
Dodano: 05.10.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 50
CTR: 0.00%
27
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma Partner24 sp z o.o. jest producentem zintegrowanego oprogramowania do zarządzania procesem ekstruzji. System jest dedykowany do firm zajmujących się wytłaczaniem z pvc. Oprogramowanie posiada dedykowane moduły związane z branżą ekstruzji rur czy profili okiennych. W skład systemu wchodzą narzędzia takie jak:
- zamówienia
- planowanie
- ekstruzja
- okleinowanie
- młyn
- cięcie foli dekoracyjnej
- magazyn
- logistyka
- analityka

System posiada składniki systemu MES, dane do systemu są wprowadzane bezpośrednio przez operatorów urządzeń. Zintegrowany magazyn posiada funkcjonalność systemu WMS umożliwiając zarządzanie towarem z wykorzystaniem kodów kreskowych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ekstruzja.pl

Opinie o stronie www.ekstruzja.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Bez twardych i nieobciążonych cudzą opinią danych na temat przyszłości nie można mówić o rzetelnym planowaniu działań i podejmowaniu optymalnych (...)
Usługi świadczące przez serwis GrafikiOnline.pl są kierowane do Osób, które szukają praktycznych narzędzi do układania grafików pracy. Szereg (...)
Warszawska firma Benson Consulting zajmuje się produkcją innowacyjnych systemów informatycznych. Nasze oprogramowanie wspiera oraz optymalizuje zarządzanie (...)
Szukasz innowacyjnych i skutecznych rozwiązań informatycznych dla swojej firmy? A może interesuje Cię zakup kasy fiskalnej bądź terminalu? Bardzo (...)
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie wdrażania oraz rozbudowy oprogramowania. Współpracujemy z renomowanym (...)
EOL GROUP to firma, jaka oferuje atrakcyjne rozwiązania w zakresie cms. W obszar bogatej oferty wchodzi między innymi: CMS FlexiWeb. System ten cechuje (...)
Wybierz program Dobry PIT i wypełnij swoją deklarację podatkową bez problemów! Program jest aktualizowany, całkowicie darmowy i kompletny – z (...)
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która dostarcza między innymi oprogramowanie Asseco Wapro. Programy przez nas oferowane (...)