Oprogramowanie do zarządzania obróbką tworzyw sztucznych

Oprogramowanie do zarządzania obróbką tworzyw sztucznych
Oprogramowanie do zarządzania obróbką tworzyw sztucznych
ID wpisu: 30120
Dodano: 05.10.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 129
CTR: 0.00%
50
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma Partner24 sp z o.o. jest producentem zintegrowanego oprogramowania do zarządzania procesem ekstruzji. System jest dedykowany do firm zajmujących się wytłaczaniem z pvc. Oprogramowanie posiada dedykowane moduły związane z branżą ekstruzji rur czy profili okiennych. W skład systemu wchodzą narzędzia takie jak:
- zamówienia
- planowanie
- ekstruzja
- okleinowanie
- młyn
- cięcie foli dekoracyjnej
- magazyn
- logistyka
- analityka

System posiada składniki systemu MES, dane do systemu są wprowadzane bezpośrednio przez operatorów urządzeń. Zintegrowany magazyn posiada funkcjonalność systemu WMS umożliwiając zarządzanie towarem z wykorzystaniem kodów kreskowych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ekstruzja.pl

Opinie o stronie www.ekstruzja.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Program WMS to nowoczesne podejście do zarządzania magazynem i logistyką w firmie. Dzięki oprogramowaniu firmy Partner24 sp z o.o. znacząco przyspieszysz (...)
Nasza firma jest producentem oprogramowania do zarządzania firmą handlowo produkcyjną. W skład systemu wchodzą moduły zamówień, sprzedaży, produkcji, (...)
Na blogu www.jkorion.pl można znaleźć wiele cennych informacji na temat e-biznesu. Proces wdrażania ERP obejmuje pięć głównych etapów: planowanie (...)
Kancelis to jedyny w swoim rodzaju i najprawdopodobniej najlepszy program do obsługi kancelarii prawnej. Aplikacja jest w pełni funkcjonalna i przyda (...)
Potrzebne Ci oprogramowanie HR? Zobacz jak funkcjonalny i sprawny jest iPersonel! Jest to system do zarządzania kadrami stworzony przez grupę profesjonalistów (...)
Kompix - doświadczony i kompetentny Autoryzowany Partner Comarch, który działa na terenie takich miast jak: Koszalin, Gdańsk, Słupsk, Kołobrzeg, (...)
Pobierz (download) Comarch Optima z naszej strony internetowej www.comarch-optima-demo.pl. Znajdziesz na niej wiele przydatnych i ciekawych informacji (...)
Channel Manager YieldPlanet to innowacyjne oprogramowanie hotelowe umożliwiające optymalizację cen za usługi hotelarskie. To odpowiednie rozwiązanie (...)