Software House Warszawa

Software House Warszawa
Software House Warszawa
ID wpisu: 30044
Dodano: 26.09.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 203
CTR: 0.00%
9
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: KK Solutions to nowoczesny Software House, specjalizujący się w świadczeniu usług z zakresu wsparcia IT dla biznesu oraz tworzeniu dedykowanego oprogramowania na zamówienie.

Specjaliści z KK Solutions tworzą aplikacje webowe o określonych funkcjonalnościach, projektują strony internetowe oraz sklepy e-commerce z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku CMS.

Zespół KK Solutions to grupa doświadczonych programistów oraz innych specjalistów z branży IT. Dzięki temu dostarczane oprogramowanie jest wykonane z zachowaniem najwyższych standardów i wysokiej jakości oraz wolne od wad i błędów.

Ściśle opracowane standardy pracy i ścieżki realizacji projektów pozwalają dostarczać oprogramowanie w krótkim terminie bez strat na jakości.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kksolutions.pl

Opinie o stronie kksolutions.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla skuteczności instytucji jej ciągłość działania. Dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania gwarantujące (...)
Zajmujemy się serwisem komputerów przenośnych oraz tabletów. Mamy w ofercie szeroką gamę napraw obejmującą wszelkie usterki płyt głównych tj. (...)
Posiadająca swoją siedzibę w Zagajewicach w województwie kujawsko-pomorskim firma Eurodruk zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Świadczymy (...)
Dopłaty i odkup odszkodowań. Odkup zaniżonych odszkodowań. Dopłata do odszkodowań komunikacyjnych, osobowych. Odszkodowania. Sprawdź ile możesz (...)
Kompix - doświadczony i kompetentny Autoryzowany Partner Comarch, który działa na terenie takich miast jak: Koszalin, Gdańsk, Słupsk, Kołobrzeg, (...)
APLIKOMP. Od 2006r. tworzy na indywidualne zamówienie/zlecenie bazy danych, programy i kompletne aplikacje dedykowane dla firm. FAKTURA VAT i VAT EU. (...)
Pobierz (download) Comarch Optima z naszej strony internetowej www.comarch-optima-demo.pl. Znajdziesz na niej wiele przydatnych i ciekawych informacji (...)
Znakomita jakość druku, perfekcyjna i kompetentna obsługa to oferta, jaką oferuje Drukarnia cyfrowa Copy Right powstała w 1999 roku w Warszawie. (...)