miskoala.edu.pl

miskoala.edu.pl
miskoala.edu.pl
ID wpisu: 30035
Dodano: 26.09.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 200
CTR: 0.00%
13
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedszkole,,Miś Koala” na warszawskim Mokotowie to niepubliczne przedszkole zapewniające indywidualne podejście do każdego dziecka oraz rodzinną atmosferę. Realizujemy podstawę programową MEN uzupełnioną o autorskie zajęcia. Gwarantujemy codzienną naukę języka angielskiego. Prowadzimy cotygodniowe zajęcia przyrodnicze, które mają na celu przedstawić dzieci z rodzimą fauną oraz florą. W naszej ofercie mieści się również okazały wybór zajęć dodatkowych. Wszelkie pomieszczenia placówki są klimatyzowane. Posiadamy trzy przestronne i dobrze wyposażone sale zabaw. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: miskoala.edu.pl

Opinie o stronie miskoala.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie oferuje Ci studia podyplomowe, dzięki którym nie tylko rozszerzysz swoją wiedzę, ale również podniesiesz (...)
Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Centrum Oświaty, Szkolnictwa i Kultury „COSIK” w Adamowiźnie. W naszej Niepublicznej Szkole (...)
Jeśli jesteś miłośnikiem różnego rodzaju wodnych rozrywek, skorzystaj z oferty firmy Gral Team w miejscowości Ruciane-Nida. Planujemy bowiem szeroki (...)
Umiejscowiona w Poznaniu 7cm Szkoła Projektowania, Konstrukcji i Technik Krawieckich szkoli przyszłych krawców, projektantów oraz konstruktorów odzieży. (...)
Szukasz specjalistów w dziedzinie języków obcych tj. angielski, francuski, hiszpański czy języki skandynawskie? Zapraszamy do skorzystania z usług, (...)
Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego. Znajdujemy się w Rybniku i jesteśmy profesjonalną (...)
Kursy angielskiego prowadzimy w szkole Smart Learning w Łomiankach. Kursy angielskiego realizujemy w formie nauki w mini grupie, która nie przekracza (...)
BAJKOLANDIA 2 to przedszkole niepubliczne umiejscowione w Węgrzcach. Nasza wykwalifikowana kadra przedszkolna pracuje według precyzyjnie opracowanego (...)