System ERP - Program dla firmy

System ERP - Program dla firmy
ID wpisu: 30007
Dodano: 22.09.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 86
CTR: 0.00%
49
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma jest producentem oprogramowania do zarządzania firmą handlowo produkcyjną. W skład systemu wchodzą moduły zamówień, sprzedaży, produkcji, logistyki, analityki oraz obiegu dokumentów. Moduły naszego systemu mogą dowolnie współpracować ze sobą tworząc logikę wynikającą z procesów biznesowych występujących w organizacji. Nasze oprogramowanie otwarte jest na integracje z innymi systemami jak PDM, systemy do zarządzania dokumentacją czy systemy SCADA służące do monitorowania procesów technologicznych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.system-erp.pl

Opinie o stronie www.system-erp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Program WMS to nowoczesne podejście do zarządzania magazynem i logistyką w firmie. Dzięki oprogramowaniu firmy Partner24 sp z o.o. znacząco przyspieszysz (...)
Oferujemy serię znanych programów do wystawiania faktur VAt- Faktura Vat dostępnego w trzech wersjach: Faktura Vat Start, Faktura Vat Standard oraz (...)
Producent oprogramowania – firma Altkom zaprasza do współpracy opartej na jasnych zasadach, z naciskiem na osiągnięcie realnych korzyści. Projektujemy (...)
Kompix - doświadczony i kompetentny Autoryzowany Partner Comarch, który działa na terenie takich miast jak: Koszalin, Gdańsk, Słupsk, Kołobrzeg, (...)
Każdy, kto spotkał się w swoim życiu z rozwiązaniami SAP wie, że dla firmy nie ma nic lepszego. A już szczególnie, jeśli są one dostarczane (...)
Logicys - księgowość, kadry, płace. Oprogramowanie księgowe: CRESUS - program płacowo kadrowy, deklaracje ZUS i PIT, współpraca z programem Płatnik. (...)
Firma GRAF (właściciel oprogramowania SQLogic) zajmuje się oprogramowaniem do obsługi firm handlowych oraz produkcyjnych. Na rynku działa od 1999 (...)
Dzięki technologii cloud computing pojawiają się nowe rozwiązania dla biznesów e-commerce. Na systemyerp.com omawiamy najważniejsze innowacje z (...)