Akupunktura Sheng Bielsko - lek. med. Katarzyna Kiecak

Akupunktura Sheng Bielsko - lek. med. Katarzyna Kiecak
Akupunktura Sheng Bielsko - lek. med. Katarzyna Kiecak
ID wpisu: 29826
Dodano: 03.09.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 31
CTR: 0.00%
19
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Każdy człowiek ma swoją historię, moim celem akupunktury jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, próba poznania mechanizmów działania organizmu i wsparcie go w procesie leczenia akupunkturą.

Wiele niezrozumiałych dla nas objawów, to próba znalezienia równowagi, poprzez zastosowanie akupunktury poprawiamy przepływ energii i pozwalamy na zdrowienie.

Jestem lekarzem z 10-letnim doświadczeniem klinicznym w Polsce i Wielkiej Brytanii (czytaj o mnie), stosując akupunkturę zakorzenioną w tradycyjnej medycynie chińskiej, widzę jak wiele można osiągnąć działając w tak prosty sposób.

Z przyjemnością zapraszam do mojego gabinetu akupunktury oraz do zapoznania się z tym jak wygląda pierwsza wizyta (terapia)

Akupunktura to terapia wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Pierwsze księgi opisujące jej stosowanie pojawiły się ok. 2200 lat temu, szacuje się jednak, że rozwija się już od ok. 4000 lat. W dzisiejszych czasach akupunktura uznana jest przez Światową Organizację Zdrowia za metodę leczenia i z powodzeniem jest stosowana na całym świecie, gdyż dowiedziono skuteczności jej działania w szeregu chorób.

Terapia akupunkturą polega na wkłuciu igieł w określone miejsca na ciele, są to punkty akupunkturowe leżące na przebiegu meridianów. Każdy z meridianów to kanał energetyczny, a igła wkłuta w punkt akupunkturowy, ma za zadanie usprawnić zakłócony przepływ energii. Prawidłowy przepływ energii w organizmie pozwala na usprawnienie procesu samoleczenia, możemy czuć się dobrze i optymalnie wykorzystywać swój życiowy potencjał.

Lek. med. Katarzyna Kiecak
Sheng Akupunktura
www.akupunkturabielsko.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.akupunkturabielsko.pl

Opinie o stronie www.akupunkturabielsko.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sklep internetowy zielarski i medyczny Leki z Apteki Natury poleca w swoim asortymencie: specyfiki i preparaty naturalne oraz lecznicze, suplementy diety, (...)
Poszukujesz gabinetu stomatologicznego, który w pełni profesjonalnie wykona zabieg? Jeśli tak to właśnie znalazłeś. Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych (...)
W odpowiedzi na coraz szersze zainteresowanie medycyną naturalną oraz dobroczynnym wpływem witamin na stan naszego zdrowia i samopoczucie powstałą (...)
Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę poradni dietetycznej Eat Fit. Znajdujemy się w Warszawie i świadczymy bogaty zakres usług z (...)
Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol S. A. permanentnie się rozwija i poszerza zasięg swojej aktywności, dzięki czemu praktyczne jest umiejętne (...)
Na obszarze województwa warmińsko - mazurskiego, a konkretnie w Olsztynie i Iławie siedziby swe ma firma Has, jaka trudni się protetyką słuchu oraz (...)
Gabinet Okulistyczny przy Pracowni Optycznej Bożenny Ławrynowicz oferuje wykonywanie specjalistycznych badań wzroku oraz precyzyjne wyznaczanie możliwych (...)
Salve to prywatna klinika, w której wykonuje sie także zabiegi i badania refundowane przez NFZ. Zarówno diagnostyka, jak i leczenie oraz inne usługi (...)