Akupunktura Sheng Bielsko - lek. med. Katarzyna Kiecak

Akupunktura Sheng Bielsko - lek. med. Katarzyna Kiecak
Akupunktura Sheng Bielsko - lek. med. Katarzyna Kiecak
ID wpisu: 29826
Dodano: 03.09.2019
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 160
CTR: 0.63%
71
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Każdy człowiek ma swoją historię, moim celem akupunktury jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, próba poznania mechanizmów działania organizmu i wsparcie go w procesie leczenia akupunkturą.

Wiele niezrozumiałych dla nas objawów, to próba znalezienia równowagi, poprzez zastosowanie akupunktury poprawiamy przepływ energii i pozwalamy na zdrowienie.

Jestem lekarzem z 10-letnim doświadczeniem klinicznym w Polsce i Wielkiej Brytanii (czytaj o mnie), stosując akupunkturę zakorzenioną w tradycyjnej medycynie chińskiej, widzę jak wiele można osiągnąć działając w tak prosty sposób.

Z przyjemnością zapraszam do mojego gabinetu akupunktury oraz do zapoznania się z tym jak wygląda pierwsza wizyta (terapia)

Akupunktura to terapia wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Pierwsze księgi opisujące jej stosowanie pojawiły się ok. 2200 lat temu, szacuje się jednak, że rozwija się już od ok. 4000 lat. W dzisiejszych czasach akupunktura uznana jest przez Światową Organizację Zdrowia za metodę leczenia i z powodzeniem jest stosowana na całym świecie, gdyż dowiedziono skuteczności jej działania w szeregu chorób.

Terapia akupunkturą polega na wkłuciu igieł w określone miejsca na ciele, są to punkty akupunkturowe leżące na przebiegu meridianów. Każdy z meridianów to kanał energetyczny, a igła wkłuta w punkt akupunkturowy, ma za zadanie usprawnić zakłócony przepływ energii. Prawidłowy przepływ energii w organizmie pozwala na usprawnienie procesu samoleczenia, możemy czuć się dobrze i optymalnie wykorzystywać swój życiowy potencjał.

Lek. med. Katarzyna Kiecak
Sheng Akupunktura
www.akupunkturabielsko.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.akupunkturabielsko.pl

Opinie o stronie www.akupunkturabielsko.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim swoją siedzibę ma klinika dentystyczna DENTATUS. Oferujemy szeroki zakres usług dla dorosłych oraz (...)
Jeśli jesteście w związku i dotknął Was problem niepłodności, zapraszamy do skorzystania z kompleksowej opieki lekarskiej, jaką zapewnia Centrum (...)
Oferujemy kompleksowe i w pełni bezpieczne terapie dozylne, za pomocą kroplówek witaminowych.  Komponują je nasi doświadczeni specjaliści, kroplówki (...)
W odpowiedzi na coraz szersze zainteresowanie medycyną naturalną oraz dobroczynnym wpływem witamin na stan naszego zdrowia i samopoczucie powstałą (...)
Zdrowitek.pl to informacyjny serwis internetowym, w którym publikowane są merytoryczne treści w 11 kategoriach tematycznych, tj. zdrowie, uroda, odchudzanie, (...)
Zabiegi Medycyny Estetycznej w Katowicach wykonane przed dr n. med. Agnieszkę Ledniowską gwarantują najlepszy stosunek ceny do efektywności. Wykonane (...)
Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy w Gdańsku to najwyższej jakości usługi medyczne, jakie świadczymy od 40 lat. Jesteśmy nowoczesną (...)
Terapię larwami w ranach przewlekłych odleżynowych, pourazowych czy w niewydolności żylnej oferuje NZOZ Centrum Leczenia Ran w Warszawie. Nasz ośrodek (...)