Multi Serwis - Serwis komputerowy Zamość

Multi Serwis - Serwis komputerowy Zamość
Multi Serwis - Serwis komputerowy Zamość
ID wpisu: 29268
Dodano: 11.07.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 30
CTR: 0.00%
5
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Multi Serwis jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego rynku usług technicznych i informatycznych oczekującego pełnego wachlarza umiejętności.

To, co wyróżnia firmę Multi Serwis od innych to:

1. doświadczenie (pozwalające rzetelnie i precyzyjnie określić potrzeby klienta).
2. ciągłe podnoszenie standardów świadczonych usług (nowoczesne zaplecze techniczne).
3. grono interdyscyplinarnych pracowników pozwalające zaproponować wiele usług, co pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas, daje gwarancję jakości i optymalizacji kosztów.
4. ciągłe poszerzanie oferty.
5. indywidualne podejście do każdego zlecenia.

W związku z rosnącymi wymaganiami naszych Klientów oraz ciągłym rozwojem techniki -wyspecjalizowana kadra techników i inżynierów firmy Multi Serwis stale podnosi swoje kwalifikacje. Uczestnictwo w licznych szkoleniach branżowych ma na celu zapewnienie naszym Klientom dostępu do najnowszych rozwiązań technicznych oraz najwyższych standardów wykonania.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem systemów monitoringu CCTV

Wykonamy dla Ciebie instalacje z wykorzystaniem każdego rodzaju kamer (SD, AHD, CVI, TVI, oraz kamery IP) i różnych sposobów komunikacji (połączenia po kablu, światłowodowe, czy nawet WI-FI).

Wykorzystujemy urządzenia firm: BCS, Dahua, HiKVision, Kenik.

W zależności od potrzeb, skonfigurujemy dla Ciebie zdalny dostęp do systemu, z wykorzystaniem aplikacji mobilnych, zdalnego podglądu na TV, lub bezpiecznego zdalnego dostępu do rejestratora.

Nasz zespół fachowców jest w stanie podjąć się każdej naprawy laptopa lub urządzeń komputerowych – serwis komputerowy Zamość.

Obecnie mamy do dyspozycji profesjonalne stanowiska do naprawy sprzętu oraz własny magazyn.
Pozwala nam to na szybką diagnozę oraz naprawę Państwa urządzeń.

Od wielu lat z sukcesem prowadzimy działania mające na celu sukces Państwa firmy w internecie. Projektujemy strony internetowe, a także prowadzimy działania marketingowe i promocyjne w sieci.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.multiserwisid.pl

Opinie o stronie www.multiserwisid.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Odpowiednio dobry wizerunek firmy w internecie to z pewnością wiele korzyści, ponieważ coraz częściej korzystamy z możliwości jakie daje internet (...)
W chwili obecnej, działalność dużej ilości firm opiera się o zagmatwane układy informatyczne. Do ich poprawnego działania potrzebna jest kompetentna (...)
Firma Business Sense działająca na polskim rynku jako agencja interaktywna. Jako firma zajmująca się szeroko rozumiana reklama w Internecie, zajmuje (...)
Jest to połączenie serwisu dla grafików i webmasterów z katalogiem projektów stron. Poza prezentacjami ciekawych projektów stron można przeczytać (...)
Pozycjonowanie stron internetowych to nieodłączny element, dzięki któremu mamy szansę osiągnięcia sukcesu naszych przedsięwzięć. Mówi się, (...)
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy Agencją Reklamową, która za główny cel swojej działalności stawia sobie profesjonalne (...)
Tworzymy profesjonalne strony www oraz zaawansowane sklepy internetowe. Każdy nasz projekt opiera sie na dedykowanym systemie do zarządzania zawartością (...)
Spółka NetArch to agencja interaktywna, która działa w kilku większych miastach w Polsce. Zajmuje się przede wszystkim kreowaniem internetowych (...)