Paweł Walczak - Perswazyjny Copywriting

Paweł Walczak - Perswazyjny Copywriting
ID wpisu: 29122
Dodano: 23.06.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 58
CTR: 0.00%
22
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zajmuję się pisaniem tekstów zwiększających sprzedaż:
- opisów przedmiotów i ofert,
- tekstów do landing page,
- maili sprzedażowych,
- tekstów do reklam.

Jeśli chcesz naprawdę zwiększyć sprzedaż za pomocom słów to zapraszam do kontaktu.

Ponadto w mojej ofercie znajdziesz:
- prowadzenie fanpage i obsługa reklam Facebook ads,
- tworzenie sklepów internetowych z ich pełną konfiguracją i obsługą (w tym umieszczenie sklepu na serwerze, integracja z hurtowniami dropshippingowymi oraz Allegro i sklepem FB).
Kategorie:

Podlinkuj stronę: pawel-walczak.pl

Opinie o stronie pawel-walczak.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Tworzymy profesjonalne strony www oraz zaawansowane sklepy internetowe. Każdy nasz projekt opiera sie na dedykowanym systemie do zarządzania zawartością (...)
W dzisiejszych czasach, bardzo ważna jest wizytówka firmy. Jak prezentuje się, jak klienci odbierają Państwa markę. Profesjonalne i chwytliwy projekt (...)
Oferta naszej firmy to szereg usług internetowych, wśród których czeka na Ciebie m.in. doradztwo, pozycjonowanie, optymalizacja, doradztwo dla sieci (...)
Bank głosu i profesjonalne studio lektorskie - Jeśli interesują cię profesjonalni lektorzy to jesteś na właściwej drodze - RPM Sound Voices, Warszawa (...)
IN to agencja marketingu internetowego tworzona przez zespół profesjonalistów. Praca jest dla nas równocześnie największą pasją, dlatego na bieżąco (...)
Produkcja materiałów POS – tym zajmuje się nasze firma. Nasze produkty są wykonane najlepszym obecnie systemem lama. Zastosowanie znajdują w wielu (...)
Dzięki temu portalowi internetowemu można dowiedzieć się jak stworzyć własnymi siłami i tanio swoją aplikację www, Ten blog o stronach www (...)
Media społecznościowe są naszą specjalnością – w tej dziedzinie oferujemy kompleksową obsługę dla firm, które pragną zwiększyć liczbę (...)