Zeto - Aktuariusz

Zeto - Aktuariusz
Zeto - Aktuariusz
ID wpisu: 2906
Dodano: 21.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2023
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
795
Google
49
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: ZETO Bydgoszcz S.A. to zintegrowane rozwiązania klasy ERP dla przedsiębiorstw, nowoczesne aplikacje dla administracji, profesjonalne systemy dla firm ubezpieczeniowych, outsourcing IT, szkolenia i usługi informatyczne, sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz podpis elektroniczny.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.zeto.bydgoszcz.pl

Opinie o stronie www.zeto.bydgoszcz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Działalność firmy Hogart z Warszawy polega na dostarczaniu rozwiązań organizacyjno-informatycznych – zarówno gotowych, jak i oprogramowania przeznaczonego (...)
Producent oprogramowania – firma Altkom zaprasza do współpracy opartej na jasnych zasadach, z naciskiem na osiągnięcie realnych korzyści. Projektujemy (...)
Oficjalna strona programu Copy Handler - darmowego programu dla systemów z rodziny Windows, który wspomaga kopiowanie i przenoszenie plików. Program (...)
W ofercie SmartMedia znajdą Państwo specjalistyczne aplikacje i oprogramowanie stworzone dla firm i instytucji. Firma kompleksowo obsługuje tworzone (...)
OffiServ wspiera proces zarządzania biurem oraz wspomaga takie działania jak: analiza i kontrola procesów, help desk, składanie zamówień, planowanie (...)
Agencja reklamowa zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla firm- rozwiązania dedykowane do potrzeb. Dzięki stworzeniu dedykowanego oprogramowania (...)
Solidworks jest to innowacyjne oprogramowanie CAD 3D. Solidworks - wersja studencka, jest to unikalne wydanie programu od firmy SOLIDEXPERT. Przeznaczone (...)
Oferujemy nowoczesną platformę pozwalającą zoptymalizować sprzedaż, zarządzanie i przepływ informacji w firmie. Narzędzie mySales pozwala ewidencjonować (...)