Adwokat Ostrołęka - Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś

Adwokat Ostrołęka - Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś
ID wpisu: 28918
Dodano: 27.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 95
CTR: 0.00%
38
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria adwokacka Kuba Makoś zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz spółek.
Obsługa prawna obejmuje szeroką gamę spraw, m. in. udzielanie porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów, a także reprezentowanie Klientów
przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami. .
Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
Powierzając mi swoją sprawę możesz mieć gwarancję, że otrzymasz kompleksową i fachową obsługę prawną, zgodną z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
Zapewniam, iż do każdej sprawy podchodzę profesjonalnie, fachowo i rzetelnie oraz gwarantuję zachowanie zasad tajemnicy adwokackiej w zakresie wszystkich
powierzonych mi informacji.
Kancelaria Adwokacka świadczy szerokie spektrum usług, jeśli zaistnieje taka potrzeba, składam odpowiednie wnioski i apelacje oraz reprezentuję Klientów
przed Sądami wszystkich instancji.

W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria Adwokacka reprezentuje swoich klientów w sprawach takich jak m.in.: odszkodowania, rozwody, kontakty z dzieckiem,
podział majątku, testamenty i spadki.
Zajmuję się również windykacją wierzytelności, odzyskiwaniem długów, weryfikacją oraz regulacją stanu prawnego nieruchomości oraz ruchomości,
sprawami majątkowymi, sprawami o zasiedzenie nieruchomości.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adwokatmakos.pl

Opinie o stronie adwokatmakos.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza kancelaria prawna działa już ponad 10 lat na rynku. W tym czasie zbudowaliśmy tradycję oraz zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie reprezentowania (...)
Sprawy o naprawienie szkody trwają długo, bywają bardzo nieprzyjemne i bolesne. Wobec tego warto zwracać się w takich wypadkach do fachowców o potwierdzonej (...)
Doskonała oferta na usługi prawne, wyróżnia nas dyskrecja i zaangażowanie. Nasz adwokat jest bardzo dobrze przygotowany do radzenia sobie z nawet (...)
Darmopożyczka.pl aktualizuje zbiór najciekawszych ofert pożyczek bezpłatnych. Od niedawna firmy oferujące kredyty pozabankowe wprowadziły w ramach (...)
Prowadzimy kancelarię prawną i specjalizujemy się w prawie pracy. Mimo iż mamy jasno określoną specjalizację to zgłaszają się do nas osoby, (...)
Zespół ZKCO składa się ze ściśle współpracujących ze sobą kancelarii, aby zagwarantować pełną obsługę przedsiębiorstw, nacisk kładąc (...)
Kancelarię Liderio tworzy zespół prawników zajmujący się doradztwem prawnym w zakresie obrotu spółkami prawa handlowego, przekształcania przedsiębiorstw, (...)
Nasza kancelaria od kilku lat pomaga swoim klientom w procesach sądowych karnych, cywilnych i administracyjnych, reprezentując ich w sądach oraz w (...)