Adwokat Ostrołęka - Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś

Adwokat Ostrołęka - Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś
ID wpisu: 28918
Dodano: 27.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 129
CTR: 0.00%
38
Google
15
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria adwokacka Kuba Makoś zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz spółek.
Obsługa prawna obejmuje szeroką gamę spraw, m. in. udzielanie porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów, a także reprezentowanie Klientów
przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami. .
Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
Powierzając mi swoją sprawę możesz mieć gwarancję, że otrzymasz kompleksową i fachową obsługę prawną, zgodną z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
Zapewniam, iż do każdej sprawy podchodzę profesjonalnie, fachowo i rzetelnie oraz gwarantuję zachowanie zasad tajemnicy adwokackiej w zakresie wszystkich
powierzonych mi informacji.
Kancelaria Adwokacka świadczy szerokie spektrum usług, jeśli zaistnieje taka potrzeba, składam odpowiednie wnioski i apelacje oraz reprezentuję Klientów
przed Sądami wszystkich instancji.

W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria Adwokacka reprezentuje swoich klientów w sprawach takich jak m.in.: odszkodowania, rozwody, kontakty z dzieckiem,
podział majątku, testamenty i spadki.
Zajmuję się również windykacją wierzytelności, odzyskiwaniem długów, weryfikacją oraz regulacją stanu prawnego nieruchomości oraz ruchomości,
sprawami majątkowymi, sprawami o zasiedzenie nieruchomości.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adwokatmakos.pl

Opinie o stronie adwokatmakos.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadanie dobrego adwokata w trudnych i skomplikowanych sprawach spadkowych, to podstawa. Jeśli szukasz takiego, który zajmie się Twoją sprawą i (...)
Polityka bezpieczeństwa informacji to bardzo ważny aspekt działania każdej firmy. Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że niewłaściwe prowadzenie (...)
Nasza firma „Dukat” to perfekcyjny wybór, jakiego możecie Państwo dokonać, jeśli szukają profesjonalnych usług powiązanych z awaryjnym otwieraniem (...)
Świadczymy rożnego rodzaju usługi księgowe w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, dokumentów rozliczeniowych, deklaracja i rozliczenia z ZUS (...)
Kancelaria adwokacka SosnowskiLegal nadzoruje proces rejestracji spółek i świadczy usługi prawne podmiotom biznesowym z Polski i środowiska międzynarodowego. (...)
Progres nauki i techniki w dzisiejszych czasach obecny jest na wielu płaszczyznach w tym także w branży prawnej. Jego efektem są przede wszystkim (...)
Agencja badawcza Arket zajmuje się badaniami rynku. Wzależności od potrzeb klienta mamy do wyboru różne usługi np. badanie satysfakcji klientów, (...)
Kancelaria adwokacka Artura Pietraszkiewicza mieści się w Suwałkach. Specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych oraz rodzinnych. Adwokat zajmuje (...)