Consulting IT

Consulting IT
Consulting IT
ID wpisu: 2881
Dodano: 23.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1244
CTR: 0.00%
185
Google
15
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wydział Wdrożeń Technologii IT firmy EM&CA S.A. to zespół ekspertów zajmujący się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem systemów informatycznych. Wiedza naszych inżynierów poparta jest doświadczeniem praktycznym zdobytym w trakcie wieloletniej pracy w dużych firmach informatycznych. Inżynierowie odbyli liczne szkolenia w renomowanych centrach edukacyjnych i legitymują się certyfikatami branżowymi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: it.emca.pl

Opinie o stronie it.emca.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

N-Serwis działa w branży informatycznej od 1999 roku, obsługując przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych, realizując wymogi (...)
sLogic jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą. Dynamiczność, pomysłowość i kreatywność, naszego zespołu pozwala nam osiągać sukcesy, (...)
Portal KartyUSB.pl informuje o nowych zastosowaniach kart Flash z wtykiem USB w dziedzinach: marketing bezpośredni, książki elektroniczne, komunikacja (...)
Serwis przeznaczony jest dla osób szukających informacji w tematyce zabezpieczenia laptopów oraz firmowych sieci internetowych przed każdymi internetowymi (...)
Poszukujesz bezpiecznego programu antywirusowego? Nie wiesz, jaki produkt wybrać? W naszym sklepie internetowym możesz zakupić najnowszą wersję (...)
Z przyjemnością prezentujemy Państwu skuteczny sposób na techniczną ochronę Państwa dobytku. Firma Sensor ze Skierniewic proponuje profesjonalny (...)
Prezentujemy Państwu certyfikaty SSL, najczęściej w kategorii premium. Mamy najbardziej zaufane certyfikaty Digicert, Globalsign, Geotrust. Nasze certyfikaty (...)
Forum poświęcone bezpieczeństwu komputera osobistego i sieci. Analizujemy logi z takich programów jak : HijackThis, ComboFix, OTL , GMER. Zawsze świeże (...)