Prywatny Gabinet Psycholog Psychoterapeuta Białystok

Prywatny Gabinet Psycholog Psychoterapeuta Białystok
Prywatny Gabinet Psycholog Psychoterapeuta Białystok
ID wpisu: 28788
Dodano: 10.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 110
CTR: 0.00%
41
Google
2
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Psychoterapia indywidualna, terapia systemowa .
Jest to praca ukierunkowana na wywołanie głębokich zmian w sposobie odczuwania, myślenia i działania.
W życiu wciąż przytrafiają trudne sytuacje, np. nieudane związki, problemy finansowe, wykorzystania emocjonalne i seksualne, błędne decyzje, dyskryminowanie i mobbing, lub odczuwasz trwały brak satysfakcji z życia
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychpro.pl

Opinie o stronie psychpro.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, (...)
Jeśli ktoś jest niezadowolony ze stanu swojego uzębienia powinien udać się do Gabinetu Soldent - jest to lokalizacja, gdzie można zakupić wysokiej (...)
Gabinet Stomatologii Dziecięcej "Od ucha do ucha" kieruje swoją ofertę do dzieci i młodzieży w Warszawie. Świadczone usługi to m.in. profilaktyka (...)
Jeżeli poszukujesz stomatologa w Baninie, zapraszamy do poznania się z zakresem usług Gabinetu Stomatologicznego. Przeprowadzamy: piaskowanie, saling, (...)
W naszych gabinetach zajmujemy się leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych. Nasza siedziba mieści się w pięknej kamienicy z początku XX-wieku. (...)
Prostowanie zgryzu to nie tylko zabieg służący do poprawy stylistyki uzębienia. Dobry ortodonta jest również w stanie sprawić, że zęby nie będą (...)
Nasza oferta obejmuje kompleksową, nowoczesną fizjoterapię. Przeprowadzamy w głównej mierze terapię manualną, ponieważ zalicza się ona do najbardziej (...)
Strona internetowa kuracjacytrynowa.pl przedstawia tematykę kuracji cytrynowej. Została ona opracowana przez Michała Tombaka. Dzięki tejże stronie (...)