Aero System Sp. z o.o. Instalacje Technologiczne

Aero System Sp. z o.o. Instalacje Technologiczne
ID wpisu: 28734
Dodano: 01.05.2019
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 75
CTR: 2.67%
23
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: AERO SYSTEM - INSTALACJE TECHNOLOGICZNE.
AERO SYSTEM jest firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu i budowie linii technologicznych ze stali nierdzewnej, dla zakładów chemicznych i spożywczych.
Będąc Generalnym Wykonawcą prowadzimy prace wielobranżowo: automatyka, technologia, wentylacja, konstrukcje, chłodnictwo, elektryka.
Doświadczenie naszych pracowników zdobyte przez 15 lat realizacji kontraktów dla największych koncernów produkcyjnych poparte referencjami, pozwala nam podejmować duże wielobranżowe kontrakty przy budowach całych linii technologicznych. Firma zatrudnia automatyków oraz technologów, przez co gwarantuje świetną koordynację międzybranżową. Zakres realizowanych kontraktów:

– Projektowanie technologii, projekty rurociągów w 3D, schematy P&ID.
– Przemysłowe linie do mieszania i dozowania surowców: farby, poliole, emulsje, kleje, soki, pasty, ciasta.
– Dostawa oraz montaż urządzeń: pompy, zbiorniki, premiksery, reaktory, disolwery, mieszalniki.
– Rurociągi ze stali nierdzewnej oraz tworzyw zgodne z dyrektywą PED
– Automatyka przemysłowa linii produkcyjnych.
– Przemysłowe systemy chłodzenia wody technologicznej.
– Instalacje pary technologicznej i kondensatu.
– Stanowiska NO na media niebezpieczne podlegające pod TDT (Transportowy Dozór Techniczny).
– Instalacja do produkcji polioli.
– Przemysłowe ciągi technologiczne - zgodne z HACCP.
– Stacje mycia CIP (Clean in Place)
- Instalacja do produkcji oleju.

Budujemy kompleksowo instalacje technologiczne ze stali nierdzewnej, od dostawy cystern, przez transport, dozowanie i odmierzanie, mieszanie po pasteryzację, odgazowanie i rozlew do opakowań. W branży chemicznej posiadamy unikalne doświadczenie przy instalacjach do produkcji farb, kwasu, oraz budowie stacji NO.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: aero-system.pl

Opinie o stronie aero-system.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dental Service to Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie. Jednostka powstała w 1993 roku i dziś może pochwalić się posiadaniem (...)
Profesjonalny serwis urządzeń gazowych oraz olejowych. Zajmujemy się wykonywaniem oraz modernizacją instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych (...)
Wysokiej klasy obsługa fotograficzna imprez okazjonalnych, takich jak: wesela, chrzciny, komunie, imprezy klubowe, ale również fotografie do portfolio, (...)
Zakład Usług Chłodniczych Paszkowski umiejscowiony jest w Ełku, niemniej jednak z zapałem kooperuje z Odbiorcami bez względu od ich lokalizacji (...)
Firma DEFRO ma do zaoferowania innowacyjne rozwiązania formie najwyższej klasy kotłów. Nasze produkty powstają z najlepszego gatunku materiałów, (...)
Przedstawiamy Państwu Dom Pogrzebowy z siedzibą w Pruszkowie. Zaświadczamy pełen zakres usług pogrzebowych, kremacyjnych oraz cmentarnych. Załatwiamy (...)
Kancelaria Notarialna to miejsce, w którym otrzymają Państwo kompetentne wsparcie w zakresie usług notarialnych oraz kompleksowe doradztwo. W ofercie (...)
Zapraszamy do pracowni reklamy. Tworzymy produkty promocyjno - reklamowe z uwzględnieniem specyfiki lokalnego rynku oraz potrzeb klienta. Realizacja (...)