Aero System Sp. z o.o. Instalacje Technologiczne

Aero System Sp. z o.o. Instalacje Technologiczne
ID wpisu: 28734
Dodano: 01.05.2019
Kliknięć: 21
Wyświetleń: 548
CTR: 3.83%
307
Google
23
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: AERO SYSTEM - INSTALACJE TECHNOLOGICZNE.
AERO SYSTEM jest firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu i budowie linii technologicznych ze stali nierdzewnej, dla zakładów chemicznych i spożywczych.
Będąc Generalnym Wykonawcą prowadzimy prace wielobranżowo: automatyka, technologia, wentylacja, konstrukcje, chłodnictwo, elektryka.
Doświadczenie naszych pracowników zdobyte przez 15 lat realizacji kontraktów dla największych koncernów produkcyjnych poparte referencjami, pozwala nam podejmować duże wielobranżowe kontrakty przy budowach całych linii technologicznych. Firma zatrudnia automatyków oraz technologów, przez co gwarantuje świetną koordynację międzybranżową. Zakres realizowanych kontraktów:

– Projektowanie technologii, projekty rurociągów w 3D, schematy P&ID.
– Przemysłowe linie do mieszania i dozowania surowców: farby, poliole, emulsje, kleje, soki, pasty, ciasta.
– Dostawa oraz montaż urządzeń: pompy, zbiorniki, premiksery, reaktory, disolwery, mieszalniki.
– Rurociągi ze stali nierdzewnej oraz tworzyw zgodne z dyrektywą PED
– Automatyka przemysłowa linii produkcyjnych.
– Przemysłowe systemy chłodzenia wody technologicznej.
– Instalacje pary technologicznej i kondensatu.
– Stanowiska NO na media niebezpieczne podlegające pod TDT (Transportowy Dozór Techniczny).
– Instalacja do produkcji polioli.
– Przemysłowe ciągi technologiczne - zgodne z HACCP.
– Stacje mycia CIP (Clean in Place)
- Instalacja do produkcji oleju.

Budujemy kompleksowo instalacje technologiczne ze stali nierdzewnej, od dostawy cystern, przez transport, dozowanie i odmierzanie, mieszanie po pasteryzację, odgazowanie i rozlew do opakowań. W branży chemicznej posiadamy unikalne doświadczenie przy instalacjach do produkcji farb, kwasu, oraz budowie stacji NO.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: aero-system.pl

Opinie o stronie aero-system.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Willa u Baranów to wyjątkowe miejsce noclegowe zlokalizowane w Zakopanem. Można tutaj wypocząć w doskonałych warunkach, blisko atrakcji turystycznych (...)
Poruszając się na parkiecie zyskujesz nie tylko lepszą sylwetkę, ale i lepsze samopoczucie. Do tego będziesz bardziej świadoma swojego ciała. Nie (...)
Jeśli zdarzył Ci się kiedyś wypadek na drodze, stłuczka czy jedynie awaria auta, wiesz, jak ważna jest pomoc drogowa. Zapraszamy do zapoznania się (...)
Biuro rachunkowe MARONI w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego specjalizuje się w świadczeniu usług księgowo-rachunkowych dla właścicieli małych (...)
Jeśli szukasz dostawcy kruszyw wysokiej jakości, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Nabzdyk w miejscowości Wtórek k/Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
Inwestycje powiązane z sieciami energetycznymi, stacje transformatorowe abonenckie, usunięcia kolizji linii niskiego i średniego napięcia, sporządzenie (...)
Serwis mieszalników do betonu, projektowanie konstrukcji stalowych, naprawy i modernizacje maszyn do produkcji betonu lub konserwacja urządzeń i całych (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Jampol, która zajmuje się produkcją grzybów leśnych, a swoją siedzibę posiada w Koszalinie. W swojej (...)