Aero System Sp. z o.o. Instalacje Technologiczne

Aero System Sp. z o.o. Instalacje Technologiczne
ID wpisu: 28734
Dodano: 01.05.2019
Kliknięć: 16
Wyświetleń: 182
CTR: 8.79%
58
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: AERO SYSTEM - INSTALACJE TECHNOLOGICZNE.
AERO SYSTEM jest firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu i budowie linii technologicznych ze stali nierdzewnej, dla zakładów chemicznych i spożywczych.
Będąc Generalnym Wykonawcą prowadzimy prace wielobranżowo: automatyka, technologia, wentylacja, konstrukcje, chłodnictwo, elektryka.
Doświadczenie naszych pracowników zdobyte przez 15 lat realizacji kontraktów dla największych koncernów produkcyjnych poparte referencjami, pozwala nam podejmować duże wielobranżowe kontrakty przy budowach całych linii technologicznych. Firma zatrudnia automatyków oraz technologów, przez co gwarantuje świetną koordynację międzybranżową. Zakres realizowanych kontraktów:

– Projektowanie technologii, projekty rurociągów w 3D, schematy P&ID.
– Przemysłowe linie do mieszania i dozowania surowców: farby, poliole, emulsje, kleje, soki, pasty, ciasta.
– Dostawa oraz montaż urządzeń: pompy, zbiorniki, premiksery, reaktory, disolwery, mieszalniki.
– Rurociągi ze stali nierdzewnej oraz tworzyw zgodne z dyrektywą PED
– Automatyka przemysłowa linii produkcyjnych.
– Przemysłowe systemy chłodzenia wody technologicznej.
– Instalacje pary technologicznej i kondensatu.
– Stanowiska NO na media niebezpieczne podlegające pod TDT (Transportowy Dozór Techniczny).
– Instalacja do produkcji polioli.
– Przemysłowe ciągi technologiczne - zgodne z HACCP.
– Stacje mycia CIP (Clean in Place)
- Instalacja do produkcji oleju.

Budujemy kompleksowo instalacje technologiczne ze stali nierdzewnej, od dostawy cystern, przez transport, dozowanie i odmierzanie, mieszanie po pasteryzację, odgazowanie i rozlew do opakowań. W branży chemicznej posiadamy unikalne doświadczenie przy instalacjach do produkcji farb, kwasu, oraz budowie stacji NO.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: aero-system.pl

Opinie o stronie aero-system.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Wkręt, działa w branży sprzedaży przeróżnego rodzaju technik zamocowań. Proponuje takie elementy jak (...)
Jeżeli interesuje Cię kancelaria prawna wyspecjalizowana w obsłudze podmiotów gospodarczych, to z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie (...)
Nasza rodzinna firma Ol-Mar to ceniony w Polsce i za granicą producent ogrodzeń stalowych, które znajdują zastosowanie zarówno na prywatnych posesjach, (...)
Profesjonalny i sprawdzony przez nawet najbardziej sceptycznych Klientów life coaching, coaching biznesowy: Jacek Branas zaprasza. Jako indywidualny (...)
JRrecykling to firma, która specjalizuje się w skupowaniu odzieży używanej i posklepowej. Przyjmujemy każdą ilość odzieży, oferujemy atrakcyjne (...)
Diagnostyka filtra FAP DPF oraz ich regeneracja, wypalanie serwisowe i sprzedaż to zakres usług, jakie gwarantuje firma DPF FAP z Wrocławia. Kwalifikujemy (...)
Przygotowaliśmy dla Państwa pomieszczenia wykładowe mogące pomieścić do 30 osób, które położone są w poznańskim centrum. To znakomita opcja (...)
okazyjne ceny, fachowe doradztwo oraz najwyższej klasy wyroby hutnicze i stalowe - wyłącznie w firmie HurtStal 2 z siedzibą w Szczecinie. Od lat zaopatrujemy (...)