nabzdyk.com.pl

nabzdyk.com.pl
nabzdyk.com.pl
ID wpisu: 28719
Dodano: 30.04.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 128
CTR: 0.00%
9
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli szukasz dostawcy kruszyw wysokiej jakości, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Nabzdyk w miejscowości Wtórek k/Ostrowa Wielkopolskiego. Posiadamy własne kopalnie i w branży kruszyw jesteśmy liderem w południowej Wielkopolsce. Oferujemy także roboty ziemne, które obejmują usługi koparkami kołowymi i gąsienicowymi, usługi spycharkami, niwelacje terenu przy pomocy systemów laserowym, zagospodarowanie urobku czy przygotowanie terenów pod budowę. Przeprowadzamy też utwardzenie dróg dojazdowych, parkingów, posesji. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.nabzdyk.com.pl

Opinie o stronie www.nabzdyk.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Inwestycje powiązane z sieciami energetycznymi, stacje transformatorowe abonenckie, usunięcia kolizji linii niskiego i średniego napięcia, sporządzenie (...)
Serwis mieszalników do betonu, projektowanie konstrukcji stalowych, naprawy i modernizacje maszyn do produkcji betonu lub konserwacja urządzeń i całych (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy HDMB Maszewski, której siedziba mieści się w Poznaniu. Jesteśmy cenioną i doskonale (...)
Profesjonalny instalator fotowoltaiki z Kielc oferujący kompleksowe rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Nasza oferta dotyczy instalacji (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycje firmy Szyszka z Koźmina Wielkopolskiego. Jesteśmy cenionym dystrybutorem maszyn rolniczych, (...)
Firma EXACT jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem szeregu artykułów przemysłowych z Chin. Produkty jakie oferujemy to między innymi: systemy (...)
Balustral to zakład betoniarski, który bez najmniejszych problemów poradzi sobie z wszystkimi zadaniami, jakie mogą Państwo nam zlecić. Naszym najważniejszym (...)
Firma Cosmotech oferuje usługi profesjonalnego druku 3D, modelowania 3D oraz skanowania 3D. Zespół inżynierów i projektantów naszej firmy, kompleksowo (...)