Medycyna Estetyczna Katowice dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna Estetyczna Katowice dr n. med. Agnieszka Ledniowska
ID wpisu: 28655
Dodano: 18.04.2019
Kliknięć: 8
Wyświetleń: 187
CTR: 4.28%
42
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zabiegi Medycyny Estetycznej w Katowicach wykonane przed dr n. med. Agnieszkę Ledniowską gwarantują najlepszy stosunek ceny do efektywności. Wykonane zabiegi w gabinecie Medycyny Estetycznej w Katowicach przez dr A. Ledniowską gwarantują profesjonalną usługę w rozsądnej cenie mają na uwadze oryginalne preparaty jak i wizualny efekt wykonanej procedury medycznej. Dodatkowo zapewniona jest całodobowa opieka w przypadku niepokojących objawów pozabiegowych. Każdy preparat użyty do zabiegów jest otwierany przy kliencie co gwarantuje sterylność oraz oryginalność procedury. Więcej informacji, zdjęcie zabiegowe przed i po znajdą Państwo na stronie internetowej: https://gabinet-estetyczny.pl/

Zapraszamy także do kontaktu e-mail w przypadku niejasności, zapytań. Formularz kontaktowy, e-mail dostępny na w/w witrynie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: gabinet-estetyczny.pl

Opinie o stronie gabinet-estetyczny.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

L'Oreal istnieje od 1909 roku. Zapewnia fryzjerom najbardziej innowacyjne produkty, które są testowane i zatwierdzane przez najważniejsze nazwiska (...)
Medjus - specjalizacja to laseroterapia i medycyna estetyczna - nowooczesny sprzęt. W ofercie depilacja laserowa, powiększanie ust, masaże, rehabilitacja (...)
Szukasz praktycznych porad dla kobiet? Na stronie znajduje się ciekawe artykuły o urodzie. Są tu takie kategorie jak makijaż czy kosmetyki. Artykuły (...)
Zależy Ci na Twoim zdrowiu? Odpowiednie żywienie jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na stan Twojego organizmu. Poradnia dietetyczna (...)
Nawet w najwnikliwiej wysprzątanych mieszkaniach wielokrotnie brakuje pięknego zapachu, jaki polepszałby samopoczucie domownikom oraz powodował, że (...)
Zajmujemy się realizowaniem w odpowiednio stworzonych w naszym salonie warunków kursów związanych z stylizacją, które dotyczą między innymi przedłużania (...)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia działa w branży stomatologicznej od 1992 roku, dzięki czemu pracownicy zakładu (...)
Chihtsai to marka profesjonalnych kosmetyków do włosów produkowanych na Tajwanie przy udziale laboratoriów z USA. Kosmetyki są produkowane od ponad (...)