intentsales.pl oprogramowanie dla gastronomii Warszawa

intentsales.pl oprogramowanie dla gastronomii Warszawa
intentsales.pl oprogramowanie dla gastronomii Warszawa
ID wpisu: 28579
Dodano: 13.04.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 28
CTR: 0.00%
9
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szukasz innowacyjnych i skutecznych rozwiązań informatycznych dla swojej firmy? A może interesuje Cię zakup kasy fiskalnej bądź terminalu? Bardzo dobrze trafiłeś! Firma INTENT SALES z Warszawy oferuje szereg rozwiązań dla sklepów, sieci handlowych, hoteli, restauracji, biur rachunkowych i wielu innych. Są to korzystne, zintegrowane programy poprawiające sprawność operacyjną, kontrolę i monitoring w firmie. Gwarantujemy też profesjonalną współpracę, zaangażowanie i fachowe doradztwo. Na naszej witrynie znaleźć można więcej informacji o pełnej ofercie i niezbędne dane kontaktowe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.intentsales.pl

Opinie o stronie www.intentsales.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Korzystając z usług naszej firmy macie pewność, że współpracujecie z prawdziwymi fachowcami. Działamy na rynku od dłuższego czasu co pozwoliło (...)
Wybierając oprogramowanie dla firmy należy zwracać uwagę na produkty profesjonalne, ale zarazem łatwe w obsłudze które nie wymagają specjalnych (...)
Komputerowy program PITy 2016 sprawia, że rozliczenie oraz przesłanie do urzędu PITów będzie wyłącznie przyjemnym obowiązkiem. Jest to specjalna (...)
W przypadku zainteresowania oprogramowaniem 3D, a także prowadzenia biznesu w takich branżach jak chociażby transport, motoryzacja czy przemysł lotniczy, (...)
Ze swoją ofertą jako firma ERP Serwis wychodzimy do firm produkcyjnych, budowlanych, transportowych, placówek medycznych, biur rachunkowych, agencji (...)
Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i zarządzanie projektami - Aplixcom - oprogramowanie dla przedsiębiorstw, Infor, systemy BI, systemy Erp II, (...)
Logicys - księgowość, kadry, płace. Oprogramowanie księgowe: CRESUS - program płacowo kadrowy, deklaracje ZUS i PIT, współpraca z programem Płatnik. (...)
Szukasz profesjonalnego sklepu oferującego urządzenia związane z elektroniczną nawigacją morską? Zależy Ci na wygodnych i bezpiecznych zakupach (...)